Teknoteklif ve Depopark güvenilir mi?

Mr.Kitty

Hectopat
Tekno teklif ve Depopark bu iki siteden alışveriş yapan oldu mu? Güvenilir mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
pek çok firma xml ile tedarikçi firmalarla çalışıyor ve bunu saklıyorlar anca geçen hafta dell laptop almak için kendilerine ulaştım ve sistemlerini anlattılar gayet şeffaf bir şekilde ürünlerin tedarikçi firmalardan doğrudan kargolandığını belirttiler. denge, penta, arena gibi distribütörlerden ürünler geliyor. denge bilgisayardan ertesi gün ürün elime ulaştı faturamı da e-posta ile yolladılar. ben memnun kaldım açıkçası. zaten daha önce hepsiburada üzerinden yazıcı sipariş etmiştim bir sıkıntı yaşamadım. isterseniz hepsiburada yada trendyol üzerinden de istediğimiz ürünü satışa açıp satabiliyorlar. tavsiye ediyorum.
pek çok firma xml ile tedarikçi firmalarla çalışıyor ve bunu saklıyorlar anca geçen hafta dell laptop almak için kendilerine ulaştım ve sistemlerini anlattılar gayet şeffaf bir şekilde ürünlerin tedarikçi firmalardan doğrudan kargolandığını belirttiler. denge, penta, arena gibi distribütörlerden ürünler geliyor. denge bilgisayardan ertesi gün ürün elime ulaştı faturamı da e-posta ile yolladılar. ben memnun kaldım açıkçası. zaten daha önce hepsiburada üzerinden yazıcı sipariş etmiştim bir sıkıntı yaşamadım. isterseniz hepsiburada yada trendyol üzerinden de istediğimiz ürünü satışa açıp satabiliyorlar. tavsiye ediyorum.
Araştırdığıma göre Depopark'ta Teknoteklif'te Biosis'ten xml alıyor yani aynı ürünler ikisinde de bulunuyor.Tekno Teklif bana daha uygun geldiği için tercih ettim. Zaten kredi kartıyla alışveriş yaptıktan sonra 1 hafta içinde ürün gelmezse itiraz edersiniz.Hangi site olursa olsun kredi kartıyla alışveriş yapın.

Ben de Google üzerinden güvenilir mi? Şeklinde arama yaptım, bu konu ve ekşideki bir entry haricinde olumlu geri bildirim bulamadım. Olumsuz hiçbir şey bulamadığım için bu cuma günü Ryzen 3 Pro 4350G sipariş geçtim ve havale yöntemi ile ürünü aldım. Sitedeki havale bildirim formu çalışmadığı için telefon ile aradım arkadaşın biri telefonu açtı. Durumu anlattım ve aldığım APU için "o ürünler sorunlu bu ay 4-5 ürün iade geldi" diyerek bana siparişi iptal edebileceğimi veya başka ürün seçebileceğimi söyledi, ben de iade istedim. Ben aramasam beni arayıp durum ile alakalı bilgilendirecekleri yoktu ve ben alır almaz ürünü satıştan kaldırdılar. WhatsApp numarasına da bakmıyorlar. Umarım ücret iadesi alabilirim. İlerleyen süreçte yorumumu sürece göre güncelleyeceğim.
Ben de Google üzerinden güvenilir mi? Şeklinde arama yaptım, bu konu ve ekşideki bir entry haricinde olumlu geri bildirim bulamadım. Olumsuz hiçbir şey bulamadığım için bu cuma günü ryzem 3 Pro 4350G sipariş geçtim ve havale yöntemi ile ürünü aldım. Sitedeki havale bildirim formu çalışmadığı için telefon ile aradım arkadaşın biri telefonu açtı. Durumu anlattım ve aldığım APU için "o ürünler sorunlu bu ay 4-5 ürün iade geldi" diyerek bana siparişi iptal edebileceğimi veya başka ürün seçebileceğimi söyledi, ben de iade istedim. Ben aramasam beni arayıp durum ile alakalı bilgilendirecekleri yoktu ve ben alır almaz ürünü satıştan kaldırdılar. WhatsApp numarasına da bakmıyorlar. Umarım ücret iadesi alabilirim. İlerleyen süreçte yorumumu sürece göre güncelleyeceğim.
Para iadesini sorunsuz aldım.

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 hafta önce teknotekliften MSI GL65 Leopard modelindeki laptoptan satın almıştım. Laptopum çok kısa sürede elime ulaştı. Fiyatları da normale göre çok uygun. Satın almayı düşündüğünüz bir şey varsa mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim. Görüşmelerdeki samimiyet bilgisayar seçimimde yardımsever oluşlarından ötürü çok memnun kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı