"teknoturkiye-tr.com" güvenilir mi?

15 gün önce 850 liralık bir ayakkabı sipariş etmiştim bugün ufak bir kutu geldi 20 bin dolar değer biçilmiş dedi üstünde kargocu açtık 50 liralık çakma gözlük göndermişler.

"teknoturkiye-tr.com" güvenilir mi? 😂😂 Şaka yapıyor olmalısın. Bir kere siteye hiç girmeden alan adından kendisinin ne mal olduğununu apaçık belli eden cins bir site. Fındık beyinli kim yaptıysa teknoturkiye yazmış ee sonuna da -tr bak sen şu saçmalığa 😁 Gel gel de ardından oltaya takıl. Basit bir numara bilen bilir.

Siteye girdik 2. aşama da bu olsun. İletişim kısmı uyduruk olmuş. Birçok yazım hatası mevcut ayrıca, güvenilir hissiyatı vermiyor.

Mesafeli satış sözleşmesi, Üyelik ve kullanıcı sözleşmesi, E-Ticaretle ilgili kart ve sertifikalar nerede altta olur ya genellikle. Hadi mobil versiyonu geçtim orta alanı ama diğerlerine benzer şeyler yok ki.
1649977387668.png

E-Ticaret Bilgi Platformundan ticari sayfada bulamadık kendilerini.

Siteyi şikayet etmekte fayda var. Ticari suç işlemektedir.

Ayrıca o Nike logosunu kafana göre öyle kullanamazsın. Kendi adı veya logosu nerde bu sitenin?
1649977277461.png

Lütfen yedi farkı bulun.

Resmi Nike Sitesi 🟢
En Ucuz Nike Yeni Sezon Spor Ayakkabı | NIKE Outlet Mağazaları Teknoturkiyetr.com 🔴

Son düzenleme:
Bayağı bayağı Nike resmi web sayfasını giydirmeye çalışmış herif. Dolandırıcı oğlu dolandırıcıdır bu

Sipariş verdim. 844 liraydı. İki tane ayakkabı aldık. 1300 TL'ye kargo ücreti yok yazıyor, yalan yine de alıyor, bir de kur farkından dolayı 100 lira fark çıkardı ayakkabı 1024 liraya geldi. Total'de 2050 lira ödedik. 5 gün oldu hala gelmedi bekliyoruz.
Haber var mı acaba, geldi mi ayakkabılar? Geldiyse orijinal mi?

Kesinlikle güvenilir değil siparişden 1ay sonra ürünün stokta kalmadığını söyleyip %50 ücret iadesi önerdiler onu da göndermediler ayrıca ödeme aşamasında görülen fiyatla kartınızdan çekilen tutar farklı buna da kur farkını bahane edip fazladan tutar çekiyorlar acı bir tecrübeyle sabit.

Yeni konular

Geri
Yukarı