Telefon açılışındaki "Uygulama optimize ediliyor" Hatası

bugrates38

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Casper Via A1 Plus telefonum var. Yaklaşık 3 hafta öncesinde bir sorunla karşılaşmaya başladım. Telefonu kapatıp açtığımda açılış ekranında yaklaşık 10 dakika boyunca "uygulama optimize ediliyor 1/1" yazıyor ve yükleniyor işareti dönüyor. Daha sonra açılıyor fakat her kapatıp açtığımda tekrar yaşıyorum. Sorunun nedenini veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cihazınıza format atmadan önce önbellek temizlemeye çalışın.

Telefonu kapatın. Ses yükseltme ve güç tuşuna basılı tutun. Logo ekrana geldiği zaman tuşları bırakın. Android maskotu üzerinde ünlem işaretinin olduğu yere geldiğiniz vakit güç tuşuna 1 kere basın. Recovery moda giriş yaptıktan sonra ses açma-kapama tuşları ile "Wipe Cache Partition" seçeneğini seçin ve güç tuşuna basın. İşlem bittikten sonra cihazı kapatıp açın.
Güncelleme yaptıysan son zamanlarda ondan olabilir.

Son yüklediğin uygulamaları kontrol et. Kesin çözüm olmaz belki ama hangi program neden oluyorsa onu kaldırabilirsin.

Cihazınıza format atmadan önce önbellek temizlemeye çalışın.

Telefonu kapatın. Ses yükseltme ve güç tuşuna basılı tutun. Logo ekrana geldiği zaman tuşları bırakın. Android maskotu üzerinde ünlem işaretinin olduğu yere geldiğiniz vakit güç tuşuna 1 kere basın. Recovery moda giriş yaptıktan sonra ses açma-kapama tuşları ile "Wipe Cache Partition" seçeneğini seçin ve güç tuşuna basın. İşlem bittikten sonra cihazı kapatıp açın.

Çözüm
Bugrates38 sorunu çözebildin mi bende aynı sorunu yaşıyorum format atmakta istemiyorum. Çözdüysen nasıl çözdün yardım edermisin. Bu sorunu başka yaşıyanlar nasıl çözdü biraz yardım lütfen. Telefonum Lenovo Vibe K5 Note.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı