Telefon Alımında Sonradan Ziraat Taksitlendirme Yapıyor mu?

Hocam bende Turkcell Pasaj'dan; yani Turkcell'in online sitesinden bir telefon bakıyorum. Burdan tek çekim alınca da taksitlendirme olur mu acaba? Normalde Hepsiburada'dan geçen sefer alacaktım ama fiyatları dehşet zamlandı. İki site arasında 300 400 TL gibi bir fiyat farkı var.

Hocam bende Turkcell Pasaj'dan; yani Turkcell'in online sitesinden bir telefon bakıyorum. Burdan tek çekim alınca da taksitlendirme olur mu acaba? Normalde Hepsiburada'dan geçen sefer alacaktım ama fiyatları dehşet zamlandı. İki site arasında 300 400 TL gibi bir fiyat farkı var.
2 hafta önce N11 üzerinden 4800₺'ye cihaz aldım onda 4 aylık taksitlendirme yaptım. Pasaj'daki ürünlerin ödeme kısmında telekomünikasyon yazmasa taksitlendirme yapabilirsin.

2 hafta önce N11 üzerinden 4800₺'ye cihaz aldım onda 4 aylık taksitlendirme yaptım. Pasaj'daki ürünlerin ödeme kısmında telekomünikasyon yazmasa taksitlendirme yapabilirsin.
Ödeme kısmında telekomünikasyon nerede yazıyor tam olarak? Turkcell'de fiyatı diğer sitelerle aynı seviyeye çekti 1 saat kadar önce, biraz bekleyip hepsiburada dan almayı düşünüyorum. Finansbank Enpara kredi kartına Hepsiburada sonradan taksitlendirme yapar di mi hocam?

Ödeme kısmında telekomünikasyon nerede yazıyor tam olarak? Turkcell'de fiyatı diğer sitelerle aynı seviyeye çekti 1 saat kadar önce, biraz bekleyip Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. Finansbank Enpara kredi kartına Hepsiburada sonradan taksitlendirme yapar değil mi hocam?

Enpara'da öyle bir özellik var mı bilmiyorum ama Ziraat Bankasında var. Telefonuna gelen SMS'i girdiğin ekranda yazar genelde. Orada sadece sitenin adı -N11, Hepsiburada gibi- yazıyorsa yüksek ihtimalle olur.

Enpara'da öyle bir özellik var mı bilmiyorum ama Ziraat Bankasında var. Telefonuna gelen SMS'i girdiğin ekranda yazar genelde. Orada sadece sitenin adı -N11, Hepsiburada gibi- yazıyorsa yüksek ihtimalle olur.
Teşekkürler. Az önce Hepsiburada müşteri hizmetleriyle konuştum. Bu sistemin kalktığını, yaklaşık 2-3 aydır bankaların telefon ürünlerine tek çekim için kredi kartına taksitlendirme yapmadığını söylediler. Biraz daha araştırıcam. Bu şekilde almayı düşünen varsa önce bankasıyla ve hangi siteden alıyorsa oranın müşteri temsilcisiyle konuşsun bence.

Güncel durumla ilgili bilgisi olan paylaşabilirse çok memnun kalırım arkadaşlar.

@Tircii

5000 TL. Maksimum 4 taksit yapılıyor sonradan.

• Bireysel Bankkartların kredi kartı özelliği ile yapılan 250 - 5.000 TL aralığındaki işlemler, yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 4 aya kadar faizsiz olarak sonradan taksitlendirilebilmektedir. 5.001 – 30.000 TL tutar aralığındaki işlemler ise yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 12 aya kadar belirlenen faiz oranı üzerinden sonradan taksitlendirilebilmektedir.

Geri
Yukarı