Çözüldü Telefon ana menüye atıyor ve çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fomerfaruk

Centipat
Daha fazla  
Telefon guvenli mod harici bir şeyde çalışmıyor. Telefonda ilk açtığımda normal ancak ana ekrana geçtiğimde ana menüye atıyor ve yeniden başlatılmasına rağmen çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon guvenli mod harici bir şeyde çalışmıyor. Telefonda ilk açtığımda normal ancak ana ekrana geçtiğimde ana menüye atıyor ve yeniden başlatılmasına rağmen çalışmıyor.
Merhaba, telefonunuz hakkında hiçbir bilgi vermemişsiniz. Marka model vs. Telefonu güvenli modda düzgün bir şekilde kullanabiliyorsunuz doğru mu?

Merhaba, telefonunuz hakkında hiçbir bilgi vermemişsiniz. Marka model vs. telefonu güvenli modda düzgün bir şekilde kullanabiliyorsunuz doğru mu?

Hayır sadece. Belirli uygulamalar mesela telefon kısmı var arama yapılıyor bir de telefon POCO X3 Android telefonumun şarjı komple bitmişti şarja taktım ve telefonu çalıştırdım ve bu olay oldu.

aynı sorun başka arkadaşta da vardı, onda sorun çözülmüş. cihaz kilit ekranında iken internete bağlayın ve cihaz güncellemesini bekleyin veya pc ye bağlayarak boot menüden başka paket kurun

Hayır sadece. Belirli uygulamalar mesela telefon kısmı var arama yapılıyor bir de telefon POCO X3 Android telefonumun şarjı komple bitmişti şarja taktım ve telefonu çalıştırdım ve bu olay oldu.
Ultra güç tasarrufunu açmış olabilir misiniz?

Aynı sorun başka arkadaşta da vardı, onda sorun çözülmüş. Cihaz kilit ekranında iken internete bağlayın ve cihaz güncellemesini bekleyin veya PC'ye bağlayarak boot menüden başka paket kurun.

Telefonu sıfırladim yine aynısı oldu senin dediğinine bir bakicam.

Geri
Yukarı