Telefon arama yapmıyor

Zirael1

Kilopat
İyi akşamlar arkadaşlar bugün hattımı Turkcell'den Turk Telekom'a geçirdim ve telefonum arama yapmamaya başladı. İnternete bağlanabiliyorum, mesaj atabiliyorum ama arama yapmıyor. APN ayarlarıyla oynadım biraz, olmadı. Sonra sıfırladım, yine olmadı 😁. Telefonum Redmi Note 7, global versiyon bu arada. Bir de SIM ayarlarına girdiğim zaman SIM kart sembolü üstünde 2 yazıyor, bunun 1 olması gerekmiyor mu? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar bugün hattımı Turkcell'den Turk Telekom'a geçirdim ve telefonum arama yapmamaya başladı. İnternete bağlanabiliyorum, mesaj atabiliyorum ama arama yapmıyor. APN ayarlarıyla oynadım biraz, olmadı. Sonra sıfırladım, yine olmadı 😁. Telefonum Redmi Note 7, global versiyon bu arada. Bir de SIM ayarlarına girdiğim zaman SIM kart sembolü üstünde 2 yazıyor, bunun 1 olması gerekmiyor mu? Yardım ederseniz sevinirim.
Hattını 2. girişe takmışsındır muhtemelen. Bir de MI'nin yeni hat taktığında doğrulama mesajı gönderme olayı falan var. Onlara bir bak.

Arkadaşlar sıkıntı telefonda telefonda zaten tek sim girişi var arkadaşımın telefonunda denedim her şey düzgün çalışıyor müşteri hizmetlerini eğer sizden bir şeyler bulamazsam arayacağım niye aramadın diyen olursa diye söyleyim Turktelekom'un müşteri hizmetlerinden gerçekten nefret ediyorum.
Online işlemler hat ayarlarını kontrol edin.

Ayrıca müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
Giriş yapmam gerekiyor şifre almadan giriş yapamıyorum malum telefon arama yapmayınca ussd kodu da göndermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı