Telefon bakım takımı tavsiyesi

formica

Femtopat
Merhabalar, bir yakınım amatör olarak telefonculukla uğraşıyor ve bana aşağıya linkini bırakacağım telefon bakım takımını attı. Benden de yardım istedi ve ben yurt dışından hiç alışveriş yapmadım ancak yine de yardımcı olmak istiyorum. Sizce bu takımın ederi ne kadardır, alışverişim ne kadar güvenli olur, gümrükte sıkıntı yaşanır mı, kargonun gelmesi ne kadar sürer, yurt dışından alışverişlerde iade var mıdır, Türkiye'de bu ürün en uygun nerede bulunabilir? Beni aydınlatmanızı rica ediyorum. Ek olarak bu takımda sanırım şunlar bulunuyor: WL özellikli telefonlar bakım platformu, yüksek sıcaklık anti-statik kaynak tezgahı, mikroskop taban kauçuk.
[Konu günceldir. (03.08.2020)]

Saçma bir ürün, Türkiye de aynı malzemeleri daha ucuza hepsini toplarsınız, burada tornavida seti, yanmaz mat, dandik çin malı lehim, iki de kötü lehim pastası dışında bir şey görmüyorum. Mikroskop zaten gereksiz amatör olarak yapıyorsa, anakart tamiri yapmadığı sürece mikroskopa, fluxa vs. ihtiyacı yok.

Saçma bir ürün, Türkiye de aynı malzemeleri daha ucuza hepsini toplarsınız, burada tornavida seti, yanmaz mat, dandik çin malı lehim, iki de kötü lehim pastası dışında bir şey görmüyorum. Mikroskop zaten gereksiz amatör olarak yapıyorsa, anakart tamiri yapmadığı sürece mikroskopa, fluxa vs. ihtiyacı yok.
Peki bana bahsettiğiniz ürünleri linkleriyle birlikte paylaşır mısınız?

Mijia'nın aynı kalitede ucuza çakması var ama bulamadım şu an.

Aşağı yukarı aynı ama kaliteli malzemeler, bunlar dışında başka malzemeye ihtiyacı yok. (Anakart tamiri-lehim yapmayacaksa.)

Mijia'nın aynı kalitede ucuza çakması var ama bulamadım şu an.

Aşağı yukarı aynı ama kaliteli malzemeler, bunlar dışında başka malzemeye ihtiyacı yok. (Anakart tamiri-lehim yapmayacaksa.)
Tam olarak ne yapacağı hakkında bir fikrim yok bu nedenle anakart tamiri/lehim yapacağını varsayarak cevaplar mısınız?

Geri
Yukarı