Telefon çok kasıyor

Tamam zaten Redmi Note 12 Pro 5G geçeceğim kaçak 7K ya bulduk sizce nasıl telefon.

Bu kaçak işlerinden pek anlamam ama 7K'ya iyi cihaz ama yine de araştırın. Belki daha iyi cihaz bulursunuz.

30 dk.

Samsung S20 söyledik ama kaçak getirmiyolarmış.

Normal kullanımda oluyorsa çabuk eskimiş demek ki. Cihaz hor kullanılmış olabilir.

Bu kaçak işlerinden pek anlamam ama 7K'ya iyi cihaz ama yine de araştırın. Belki daha iyi cihaz bulursunuz.

Normal kullanımda oluyorsa çabuk eskimiş demek ki. Cihaz hor kullanılmış olabilir.

3 yıl Full PUBG oynanıldı.

Elinizdeki seçenekleri yazarsanız ona göre seçim yapmanıza yardımcı olabiliriz.
poco f4 var bide

Tamam zaten Redmi Note 12 Pro 5G geçeceğim kaçak 7K ya bulduk sizce nasıl telefon.
5G modeli olup olmadığına dikkat edin. O telefonlarda 5G olmayan modellerini sattıklarını duymuştum. Mediatek Dimensity 1080 işlemcisi var güzel, performanslı bir işlemcidir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kaçak Realme GT2 sorun bir de. Getirtebiliyorlarsa ve bütçenize uyarsa daha iyidir. Onun haricinde Redmi Note 12 Pro 5G güzel telefondur, pişman etmez.

5G modeli olup olmadığına dikkat edin. O telefonlarda 5G olmayan modellerini sattıklarını duymuştum. MediaTek dimensity 1080 işlemcisi var güzel, performanslı bir işlemcidir. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kaçak Realme GT2 sorun bir de. Getirtebiliyorlarsa ve bütçenize uyarsa daha iyidir. Onun haricinde Redmi Note 12 Pro 5G güzel telefondur, pişman etmez.

Hepinizin yardımları için teşekkürler.

Bilgi sahibi oldum sizin sayenizde.

Geri
Yukarı