Telefon ekranını PC'ye yansıtma

cagrikoc

Centipat
Arkadaşlar telefonuma Netflix'den dizi film indirdim. İnternetim kısıtlı olduğu için PC'den açıp izleyemiyorum. Telefonumun ekranını PC'ye yansıtıp oradan izleyebilir miyim? Maksat büyük ekran olsun.

USB ile ekran aktarabiliyoruz. Şöyle bir video var bununla ilgili:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB ile ekran aktarabiliyoruz. Şöyle bir video var bununla ilgili:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam denemedim ama oyun oynarken falan görüntü bozuluyor mu yoksa harbiden iyi midir?

Hocam denemedim ama oyun oynarken falan görüntü bozuluyor mu yoksa harbiden iyi midir?
Ben oyun oynamadım hiç, sadece maç izlerken kullanmıştım. Bu programdan kaynaklı olmayan donmalar olmuştu. İnternet ile ilgili donmalar yaşıyordum izlerken. Offline kullanımda bir sorun olacağını düşünmüyorum kablo bağlantısı sağlam olduğu sürece.

Ben oyun oynamadım hiç, sadece maç izlerken kullanmıştım. Bu programdan kaynaklı olmayan donmalar olmuştu. İnternet ile ilgili donmalar yaşıyordum izlerken. Offline kullanımda bir sorun olacağını düşünmüyorum kablo bağlantısı sağlam olduğu sürece.

Teşekkür ederim hocam. Laptopum çok kötü ve yakın zamanda almayacağız gibi. Ben de Controller alıp Minecraft pocket Edition falan oynamayı düşünüyordum çok iyi oldu bunu duyduğum. Bilgilendirme için sağ olun :).

Yeni konular

Geri
Yukarı