Çözüldü Telefon fazla RAM kullanımından kaynaklı donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

davutefe876543

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim telefon 3GB RAM var ama kullanabildiğim alan 1GB yakın bir değer bundan kaynaklı özellikle oyunlarda aniden donma ve bu donma 1-2 dk sürebilirken hiçbir tuş işlememekte son zamanlarda oldu bu sorun.

Çözüm
greenify ile arka planda çalışan gereksiz uygulamaları tam olarak kapatabilirsin (mesajlaşma uygulamalarını uyutma).

Bir de yanında bildiğim en iyi telefon RAM temizleyicisini öneririm, oyunlara girmeden önce bir iki kere en yüksek ayarda temizleme yap ondan sonra oyununu arka plandan çıkarıp çalıştır.
RAM Calc
Arkadaşlar benim telefon 3GB RAM var ama kullanabildiğim alan 1GB yakın bir değer bundan kaynaklı özellikle oyunlarda aniden donma ve bu donma 1-2 dk sürebilirken hiçbir tuş işlememekte son zamanlarda oldu bu sorun.

Sanal RAM ekleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni telefona geç veya daha az kaynak tüketen stabil bir Custom ROM'a geç. Cihazın nedir?

General Mobile GM 21. böyle bir şey yoktu, 2 haftadır var.
O telefonun sistemi zaten olabildiğince stabildi sanırım, stock Android ROM. Sıfırla ve arkaplan işlemleri yapan uygulamalar kullanma özellikle Facebook'u sil.

greenify ile arka planda çalışan gereksiz uygulamaları tam olarak kapatabilirsin (mesajlaşma uygulamalarını uyutma).

Bir de yanında bildiğim en iyi telefon RAM temizleyicisini öneririm, oyunlara girmeden önce bir iki kere en yüksek ayarda temizleme yap ondan sonra oyununu arka plandan çıkarıp çalıştır.
RAM Calc

Çözüm
Bir de yanında bildiğim en iyi telefon RAM temizleyicisini öneririm, oyunlara girmeden önce bir iki kere en yüksek ayarda temizleme yap ondan sonra oyununu arka plandan çıkarıp çalıştır
RAM Calc
Bu uygulama RAM bellek temizlenmiş gibi gösteriyor ama telefonun RAM kapasitesine baktığımda kullanımın değişmediğini hatta uygulama yüzünden 200 mb fazladan RAM kullandığını gördüm.

greenify ile arka planda çalışan gereksiz uygulamaları tam olarak kapatabilirsin (mesajlaşma uygulamalarını uyutma)
Greenify iyidir kullanılır.

Bu uygulama RAM bellek temizlenmiş gibi gösteriyor ama telefonun RAM kapasitesine baktığımda kullanımın değişmediğini hatta uygulama yüzünden 200 MB fazladan RAM kullandığını gördüm.

Greenify iyidir kullanılır.

Tamamdır Greenify deneyip sonuç yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı