Telefon Gelince İnternet Kesiliyor

@Recep Baltaş Önerdiğiniz Splitter'i taktım, sonuç değişmedi malesef... :(

Hocam sizin sorununuz ankastreden kaynaklanıyor. Türktelekom elit hizmet talebinde bulunun yazılı olarak veya yerinde destek talep edin. Ttnet firmasından sorununuzu çözerler. Hız veya sınır sorunu da ondan kaynaklanıyordur büyük ihtimal.

Pm yolu ile elit hizmet cep telefonunu verebilirim. İsterseniz Ankara'da oturuyorsanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin sorununuz ankastreden kaynaklanıyor türktelekom elit hizmet talebinde bulunun yazılı olarak veya yerinde destek talep edin ttnet firmasından sorununuzu çözerler hız veya snr sorunuda ondan kaynaklanıyordur büyük ihtimal

pm yolu ile elit hizmet cep telefonunu verebilirim isterseniz ankara'da oturuyorsanız

Ankara'da değilim malesef. @Recep Baltaş splitter değişimi işe yaramadı hocam...

Ben ADSL hattından kaynaklanıyor dediğimde Recep Abi öyle bişey olmaz demişti. Bizde oldu, büyük ihtimal senin hattının değerleri düşük olduğu için en ufak sinyal dalgalanmasında İnternet tak gidiyor. Teknik servisi ara, sorununu söyle hızını biraz düşürsünler sorunun düzelir. Türk Telekom'u aramana gerek yok ;)

Bende de böyle bir sorun vardı paralel olarak iki telefon kullanıyorduk. Telefonlardan birini iptal ettim sorun düzelmişti. Sizde tek telefon mu var ?

Ben ADSL hattından kaynaklanıyor dediğimde Recep Abi öyle bişey olmaz demişti. Bizde oldu, büyük ihtimal senin hattının değerleri düşük olduğu için en ufak sinyal dalgalanmasında İnternet tak gidiyor. Teknik servisi ara, sorununu söyle hızını biraz düşürsünler sorunun düzelir. Türk Telekom'u aramana gerek yok ;)

Türktelekom araması daha iyi. Hızını düşürtüp 3 Mbps hız alıp internet keyfini yaşamaması mı daha iyi yoksa türktelekom'dan elit hizmet talep edip ankastre ve anksatreden gelen kabloları cat 5 kablo ile değiştirmesi mi daha iyi? Hem elit hizmet ücretsiz 100mbps fiber destekli modem hediye ediyor.

Ankara'da değilim malesef. @Recep Baltaş splitter değişimi işe yaramadı hocam...

Sen 4440375 ara elit hizmet talebinde bulun, gelip kontrol etsinler. Belki kablo değişmeye gerek kalmaz. Sadece evin içndeki kabloların bağlanış tarzı değiştirilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı