Telefon güncellenmeli mi?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Telefonuma yazılım güncellemesi geliyor fakat ben yapmıyorum. Çünkü herkes yapma telefon yavaşlıyor, eskisi gibi hızlı olmuyor, donmaya başlıyor diyor. Gerçekten telefonum böyle olur mu, yapmalı mıyım?

Telefonuma yazılım güncellemesi geliyor fakat ben yapmıyorum. Çünkü herkes yapma telefon yavaşlıyor, eskisi gibi hızlı olmuyor, donmaya başlıyor diyor. Gerçekten telefonum böyle olur mu, yapmalı mıyım?
Xiaomi genelde planlı eskitme politikası uyguluyor karar sizindir.

Apple bunun yüzüne ceza yemişti. Ama yapılmalı bence. Güncel kalmak iyidir. Hem güncelleme gelmesi çok güzel. Ah be Samsung Android 10'a bizi bıraktı gitti.

Vallahi benim telefonum Realme C21. geçen sene ağustos ayında satın aldım. Android güncellemesi geldi sürümü yükseltecekti. Telefonda yer olmadığı için birkaç ay beklettim ve bu süre zarfında telefonumdan aşırı memnundum. Telefonumda yer açılınca güncel kullanma sevdasına güncelledim. Acayip pişmanım Spotify bile arkada en fazla 2 dakika çalıyor sonra kapanıyor. Android sürümünü de eskiye döndürmek mümkün değilmiş. Internette çeşitli yollar var ama bulaşmadim. Teknik servise mail attım telefonu önce dosyalarınız silinmeyecek şekilde sıfırlayın düzelmezse dosyalarınızı yedekleyin her şeyi silecek şekilde sıfırlayın. Yine düzelmezse tekrar mail atın dedi. Duzelmeyeceğini bildiğim için hiç sıfırlamadım. En yakın zamanda yeni telefon alacağım.

Apple bunun yüzüne ceza yemişti. Ama yapılmalı bence. Güncel kalmak iyidir. Hem güncelleme gelmesi çok güzel. Ah be Samsung Android 10'a bizi bıraktı gitti.
Hangi cihaz hocam?

Geri
Yukarı