Telefon hattını başka operatöre taşımak

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben Türk Telekom kullanıyordum geçenlerde taahhütüm bitti Vodafone'a geçecektim. Ama hat benim adıma değildi, hattı bana teslim etmeycekleri için geçiş yapamadım falan her neyse işte şimdi hattımı geçiriceğim Vodafone'a. ama geçiş yapınca Türk Telekom'da herhangi bir işlem yapmama gerek var mı? Faturam daha kesilmedi geçiş yapabilir miyim? Teşekkür ederim herkese şimdiden..

Taahhütün bittiyse direkt Vodafone'a geçebilirsin. Zaten numara taşıma işlemi yaptığında diğer operatöründeki sözleşme iptal oluyor herhangi bir işlem yapmana gerek yok. Tabii bunları hat sahibinin yapması lazım.

Taahhütün bittiyse direkt Vodafone'a geçebilirsin. Zaten numara taşıma işlemi yaptığında diğer operatöründeki sözleşme iptal oluyor herhangi bir işlem yapmana gerek yok. Tabii bunları hat sahibinin yapması lazım.
İnternet üzerinden yapacağım, hat sahibinin onay vermesi yeterli sanırsam.

Doğru hocam. Hat sahibinin bilgileri gerekir. Ben internet üzerinden yaptım. Kurye getirdi. Kimlik bilgilerimi alıp hattı teslim etti. Daha sonra açıldı. Diğer hat otomatik iptal oldu.

İnternet üzerinden yapacağım, hat sahibinin onay vermesi yeterli sanırsam.
Vodafone'ye geçişte kurye SIM kartı getirdiği zaman hat sahibinden imza alıyor. Yani sadece hat sahibi hattı teslim alabilir, siz alamazsınız. Hat sahibinizin babanız olduğunu varsayarak söylüyorum, babanız eğer işe gidiyorsa adresi babanızın iş yeri olarak girerseniz hat babanızın eline ulaşır, eve geldiğinde de hattı sana teslim eder baban. Ne yazık ki hat sahibinin imza atması gerekiyor. Size hattı teslim edemezler.

Geri
Yukarı