Telefon için Bluetooth kulaklık önerisi

rasitozbex

Hectopat
Arkadaşlar gerçekten çok arada kalıyorum hangi markayı sipariş vermeliyim? Ben Trendyol'dan Xiaomi Airdots TWS Basic sipariş ettim ama izlediğim video ve değerlendirmelere baktığımda repilika çıkma olasılığı yüksek olduğu için iptal ettim. Kendi Xiaomi Mi mağazasından sipariş etmeye karar verdim.
ya da başka markaların güvenilir bir satıcısı var mı?
Bir de bu markanın satıcısı Hepsiburada gözüküyor ama repilika çıkar mı?

Kısacası güvenilir ve güzel markalar için önerilerinizi bekliyorum.

QCY T5 kullanıyorum tam bir f/p ürünü ses kalitesi çok iyi. Tek eksiği aktif gürültü önleme özelliği yok onu da silikon kullanarak fiziksel gürültü önleme yapmışlar. İndirimde denk gelirsen düşünmeden al. Ama satıcıyı araştır ve yorumları oku ne olur ne olmaz.

QCY T5 kullanıyorum tam bir f/p ürünü ses kalitesi çok iyi. Tek eksiği aktif gürültü önleme özelliği yok onu da silikon kullanarak fiziksel gürültü önleme yapmışlar. İndirimde denk gelirsen düşünmeden al. Ama satıcıyı araştır ve yorumları oku ne olur ne olmaz.
Çok haklısın satıcı konusunda peki gecikme değerleri nasıl oyunlarda

Çok haklısın satıcı konusunda peki gecikme değerleri nasıl oyunlarda
Kulaklığın oyun modu var uygulamasından aktifleştiriyorsun. Gecikmeyi ortalama 20ms ye kadar düşüyor. Film izlerken ses kayması olmuyor. Ama oyun modunda kullanım süresi 6 saatten 4 -4.5 saate düşüyor. Haberiniz olsun.

Şuan 2 model arasında kaldım. QCY T5 ve Haylou Gt3 modelleri. Mikrafon kalitesi olarak Hayou gt3 daha iyi ama gecikme konusunda QCY t5 daha iyi. Sizce hangisini almalıyım

Geri
Yukarı