Telefon için Bluetooth kulaklık önerisi

mr.74

Centipat
Daha fazla  
150-200 TL telefon için Bluetooth kulak üstü kulaklık öneriniz, tavsiyeniz var mı? Bu fiyata aman aman bişey yok biliyorum zaten kulaklığı sadece müzik dinlemek için kullanacağım ama arada telefon görüşmeside denk gelebilir o yüzden bu iki şeyi yapabileceğim. Bu fiyata uyan 1-2 yıl işimi görecek bir kulak üstü kulaklık önerir misiniz?

Hocam o fiyata 1 2 yıl işinizi görecek kulak üstü Bluetooth'lu kulaklık ben bilmiyorum şu an bende QCY T17 ve QCY T13 var ikisi de süper kulaklıklar 2 yıl oldu neredeyse hiçbir sıkıntıları yok bataryaları desem ilk aldığımda 4 ay şarj etmemiştim(ilk aldığımda)Full şarj ettikten sonra.

Hocam o fiyata 1 2 yıl işinizi görecek kulak üstü Bluetooth'lu kulaklık ben bilmiyorum şu an bende QCY T17 ve QCY T13 var ikisi de süper kulaklıklar 2 yıl oldu neredeyse hiçbir sıkıntıları yok bataryaları desem ilk aldığımda 4 ay şarj etmemiştim(ilk aldığımda)Full şarj ettikten sonra.
Link var mı hocam?

Hocam buldum ürünleri ama bende o tarz var o yüzden kulak üstü sordum bu kulaklık konusunda bilginiz var ise size sorsam bakıp dönüş yapar mısınız?

Link var mı hocam?

380TL hocam o yüzden atmadım.

380TL hocam o yüzden atmadım.
t17 yi ben kullanıyorum t13 ü babam kullanıyor ben kulak üstü sevmediğim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı