Telefon için Bluetooth kulaklık tavsiyesi

Darknetxx

Decapat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Mikrofonu iyi ve silikonsuz olsun derseniz QCY T20 alabilirsiniz.
Silikonlu ve bir tık daha iyi mikrofon isterseniz QCY HT05 önerebilirim.

JBL baş üstü kulaklıklar iyi bence, kulak içi demişsiniz, benimki sadece tavsiyedir.

Yatarken kulaklık çok kullanıyorum baş üstü yatarken rahat edemiyorum o yüzden hocam.

Mikrofonu iyi ve silikonsuz olsun derseniz QCY T20 alabilirsiniz.
Silikonlu ve bir tık daha iyi mikrofon isterseniz QCY HT05 önerebilirim.

HT05 modeli daha iyi gibi hocam.

HT05 modeli daha iyi gibi hocam.
Eğer silikonlu modeller rahatsız etmiyorsa HT05 alınabilir. Ben silikonsuz tercih ettiğim için QCY T20 kullanıyorum. İkisi de üzmez diye düşünüyorum.
Eğer biraz daha ucuz bir şey düşünürseniz QCY T13 alınabilir. Mikrofonu diğer önerdiklerimin gerisinde kalır. Ama çok gürültülü olmayan ortamlarda iş görür.

Eğer silikonlu modeller rahatsız etmiyorsa HT05 alınabilir. Ben silikonsuz tercih ettiğim için QCY T20 kullanıyorum. İkisi de üzmez diye düşünüyorum.
Eğer biraz daha ucuz bir şey düşünürseniz QCY T13 alınabilir. Mikrofonu diğer önerdiklerimin gerisinde kalır. Ama çok gürültülü olmayan ortamlarda iş görür.

Silikonlu tercihimdir kanka mikrofonla çok işim yok ses kalitesi ve gürültü azaltması hangisinin daha iyidir?

Fiyata bakınca da anlaşıldığı üzere HT05 daha önde. Ayrıca transparan modu var diye biliyorum. Bu modu açınca çevredeki sesler mikrofon yardımıyla kulağına geliyor direkt. Başkalarıyla konuşurken kulaklığı çıkarmana gerek kalmıyor. Duyma yetisi az olan kişiler de bunu kullanabiliyor, çevre seslerini mikrofon ile alıp kulağına yükselterek veriyor.
Ancak QCY modelinde takılı kalmazsan başka seçeneklere de bakabilirsin.

Geri
Yukarı