Telefon İçin Kablosuz Kulaklık Önerisi

Xesstiano

Kilopat
Samsung Level U kullanıyordum ve cidden memnum kaldım. Bozulduğu için yeni kulaklık almaya karar verdim ve Samsung Level U Flex modeli ile karşılaştım. İncelemelerden gayet olumlu sonuçlara rastladım ama buraya da yazmadan edemedim :) Kullanan varsa memnun musunuz? Bir de o fiyata daha iyisi bulunabilir mi?

Bütçenizin biraz üzerinde ama çok iyi bir kulaklık her açıdan. Samsung Level U kullanmıştım zamanında ama telefon görüşmelerinde sesim çok az geldiğini söylüyordu karşımda ki kişiler. Önerdiğim kulaklığı belli bir süre kullandım öyle bir şikayet almadım. Müzik dinleme konusunda da tatmin ediyordu beni.

Kablosuz Kulaklık

Ben QYC M1 PRO model bir kulaklık kullanmaktayım. Şarj süresi, mikrofon kalitesi olarak gayet memnunum. Kulaklık müzik konusunda biraz bass ağırlıklı gibi geliyor bana, uygun fiyatından dolayı düşünebilirsiniz.

Bütçenizin biraz üzerinde ama çok iyi bir kulaklık her açıdan. Samsung Level U kullanmıştım zamanında ama telefon görüşmelerinde sesim çok az geldiğini söylüyordu karşımda ki kişiler. Önerdiğim kulaklığı belli bir süre kullandım öyle bir şikayet almadım. Müzik dinleme konusunda da tatmin ediyordu beni.

Kablosuz Kulaklık
Bütçe olarak çok fazla. Ayrıca ben kullandığım zaman bana gayet güzel geldiğini söylemişlerdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı