Telefon için uygulama kilitleyicisi önerisi

Yine de bu arkadaşın attığı 2. uygulamayı kullanacağım. Onda resim çekme var.

Mesaj'da belirtmeyi unutmuşum, birinci uygulama'da reklamlar çıkıyordu ve ücretli versiyonu bulunmaktaydı. İkinci uygulama'da yoktu diye hatırlıyorum. Telefonum'da uygulama kilidi olduğunu öğrendikten sonra fazla kullanmamaya başladım.

Mesaj'da belirtmeyi unutmuşum, birinci uygulama'da reklamlar çıkıyordu ve ücretli versiyonu bulunmaktaydı. İkinci uygulama'da yoktu diye hatırlıyorum. Telefonum'da uygulama kilidi olduğunu öğrendikten sonra fazla kullanmamaya başladım.
Hocam 2. Uygulamayı açmadan kullanma imkanım yokmu? Arkada açık kalması gerekiyor sanırım.

Tamam hocam şuanda olmuyor.

Hayır, kullanabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden kitleyeceğin uygulamaları eklediğin zaman otomatik olarak çalışması gerekiyor. Olmadıysa eğer bir yerde hata yapmış olabilirsiniz.
Uygulamayı gizleme gibi bir seçeneğim varmı?

Onu hatırlamıyorum maalesef fakat Ayarlar'a ve Play Store'a da kilidi eklersen kaldıramazlar. Yanlış hatırlamıyorsam uygulama ayarlarında "uygulama kaldırma" ile alakalı bir seçenek olması lazım.

Telefonu ilk açtığımda kilit çalışmıyor, uygulamayı 1 kez açıp kapattığımda çalışmaya başlıyor. Neden anlamadım.

Aslında çoğu telefonun kendisinde var.
Samsung hariç.

Telefonunuzu sizden habersiz birş aldığında öten uygulama var ama ayarlarken telefonunuz yüzünüzğ görsün.

Güvenli klasör var Samsung'ta ama işlevini tam olarak hatırlamıyorum.

Evet şimdi de S20 FE kullanıyorum çoğu uygulamam klasörde ve çoğu fotoğrafta klasörde kilidini açarak erişim sağlıyorum ama Samsung'da uygulamada gizlenebiliyor. Bence güvenli klasör daha güzel ben beğeniyorum zaten kişiselleştirden ismini de değiştirdim kimse anlamıyor.

Geri
Yukarı