Telefon için VPN önerisi

İşletim sistemi
Android
Arkadaşların bahsettikleri hakkında çok bir bilgim yok ama sana kesinlikle Windscribe'ı tavsiye edebilirim. Türkiye'de ne kadar ücretli film platformlarını ücretsiz yayınlayan adres varsa hepsine girmeni sağlıyor. Aynı şekilde bilgisayarda da kullanabilirsiniz.

Birkaç ay önce bir dönem söylenilen sıkıntılar vardı ancak aylardır tek sunucu dahi problem çıkarmadı. Kontrol etmiyorum ancak yeniliyor olabilirler sunucu adreslerini.
3 ay öncesine kadar baglanamiyordum, destek hattı ile ne denediysek çalışmadı. En son şunu attılar ve para iadesi sağladılar:
While VPNs are not illegal in the country, their use is restricted and the government has already blocked certain VPN providers. Turkey blocks many mainstream social media services and websites with the goal of terrorism prevention, and to avoid politically sensitive content.

Şu an bağlanabiliyor musunuz, ISS'niz ne acaba? Bir de mobil ağda sorun var mı, denerseniz cok sevinirim.

3 ay öncesine kadar baglanamiyordum, destek hattı ile ne denediysek çalışmadı. En son şunu attılar ve para iadesi sağladılar:

Şu an bağlanabiliyor musunuz, ISS'niz ne acaba? Bir de mobil ağda sorun var mı, denerseniz cok sevinirim.
Çok yüksek miktarda kullanıyorum bir çok yerde.

Bir evde Türk.Net hiç sorun olmadı ve halen kullanıyorum.

Bir evde Turkcell bir dönem sıkıntıydı rahatladı (tarayıcı eklentileri hiç düzelmedi. Sorun yaratıyor, bir kaç kez denenmesi gerekebiliyor.).

Telefonda Turkcell (Superonline'dan bağlanamıyorken cep telefonu da yoruyordu ancak beraber düzeldi bir kaç ay önce)

Ve başka bir telefon Vodafone (Hiç sorun olmadı - Geçen yıl Express denemiştim çok zorlamıştı ama şuan durum ne bilmiyorum).

1 yıl kadar önce bir evde Kablonet'te denedim, o da sorunsuzdu ama bununda şuan ki durumunu bilmiyorum.

EDIT: Birde belirtmek isterim bu denemeler tamamen Windows 10, tarayıcı olarak ta Chrome, Firefox ve Opera için geçerli. Mint ve Kali hiç bir zaman sorun çıkarmadı. Tek talimatla bağlandım hep.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı