Telefon ile laptopa Windows 11 yuklenir mi?

Whatever69

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sipariş ettigim laptop yarin elime ulaşıyorda, FreeDOS olarak gelecek ve elimde USB bellek yok şu an. CD ile yuklemeyi dusunuyordum fakat masaustu bilgisayarin CD slotu acilmiyor (icinde CD falanda yok). Bicakla denedim acilmiyor yine.
Her neyse merak ettigim acaba benim Android Xiaomi telefon ile (root var) laptopa Windows 11 kurabilir miyim? Veya elimde Windows 7 (crackli) CD varda once ondan Windows 7 yukleyip internetten Windows 11'e mi yukseltsem? CD de virus vs yok ama simdi 10 yillik CD laptopa sorun cikartir falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sipariş ettigim laptop yarin elime ulaşıyorda, FreeDOS olarak gelecek ve elimde USB bellek yok şu an. CD ile yuklemeyi dusunuyordum fakat masaustu bilgisayarin CD slotu acilmiyor (icinde CD falanda yok). Bicakla denedim acilmiyor yine.
Her neyse merak ettigim acaba benim Android Xiaomi telefon ile (root var) laptopa Windows 11 kurabilir miyim? Veya elimde Windows 7 (crackli) CD varda once ondan Windows 7 yukleyip internetten Windows 11'e mi yukseltsem? CD de virus vs yok ama simdi 10 yillik CD laptopa sorun cikartir falan.

Öncellikte telefonla Windows kurulur mu bilmiyorum. Ama yeni sisteme Windows 7 kuracağını sanmıyorum. Kurdun diyelim Windows 11'e yükseltemezsin. Direk Windows 11 ISO'su lazım.

USB ile yap. Çoğunlukla telefonda sıkıntı çıkabiliyor benim arkadaşım yaşamıştı. En iyisi USB alıp oradan kurmak ve eğer bilgisayarın kötüyse Custom Ghost Spectre superlite kullanmak.

Umarım bu konuyla ilgili bir sorunun yoktur, varsa da üstüme düşmeyen bir şey söylüyorsam kusura bakma; Arkadaşlarına sorabilirsin belki onların flash belleği vardır, kısa süreli kullanım için laf etmeyecekledir, komşunuz ya da akrabanız var ise onlardan da çıkar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı