Telefon ile madencilik

22teknoloji

Hectopat
Telefon ile madencilik yapmaya heves ettiğimi daha önce yazmıştım verus coin denedim pek kârlı olmadı. Başka coinler araştırırken forumda bir arkadaşın başka bir coin kazmayı başardığını gördüm. Konu kilitlendiği için kendisiyle buradan iletişime geçeceğim merak edenler için xmrig ile kazmış.
@NothingGood tam olarak nasıl yaptın tarif edebilir misin?

Nasıl yapıldığını bende biliyorum ama emin ol verus coinden daha karlı değil. Hatta telefon madenciliği hakkında video çekecektim ama kârın aşırı düşük olmasından dolayı vazgeçtim. Belki sırf nasıl yapıldığını merak edenler için çekebilirim ama değmez telefonda madenciliğe.

Nasıl yapıldığını bende biliyorum ama emin ol verus coinden daha karlı değil. Hatta telefon madenciliği hakkında video çekecektim ama kârın aşırı düşük olmasından dolayı vazgeçtim. Belki sırf nasıl yapıldığını merak edenler için çekebilirim ama değmez telefonda madenciliğe.
Verus coinden kârlı olan yok mu
Bu linkteki adımları takip edin.

Rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın
Linkteki komutların hangisinin ne işe yaradığını biliyor musunuz? Bizim kazımlarımız başkasına gitmesin güvenli mi acaba?

Benim gördüğüm kadarı ile verus coinden daha karlı coin yoktu cep telefonu ile.
Ben telefondan madenciliğin daha kolay yolunu anlatırım fakat değmez yapmaya karlı bir iş değil. Snapdragon 850 işlemcim var telefonda ama kazımda kar yok gibi bir şey.

Verus coinden kârlı olan yok mu

Rahatsız ediyorum ama kusura bakmayın
Linkteki komutların hangisinin ne işe yaradığını biliyor musunuz? Bizim kazımlarımız başkasına gitmesin güvenli mi acaba?
"./xmrig -a cryptonight -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45700 -u [email protected] -p x -3"
Kendi hesabınızın e-posta adresin girmelisiniz.

Benim gördüğüm kadarı ile verus coinden daha karlı coin yoktu cep telefonu ile.
Ben telefondan madenciliğin daha kolay yolunu anlatırım fakat değmez yapmaya karlı bir iş değil. Snapdragon 850 işlemcim var telefonda ama kazımda kar yok gibi bir şey.
Anlatır mısınız ? Bi deneyelim merakımızda var
"./xmrig -a cryptonight -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45700 -u [email protected] -p x -3"
Kendi hesabınızın e-posta adresin girmelisiniz.
Cüzdanı nerden oluşturdunuz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı