Telefon kendi kendine uygulamaları kapatıyor

Swinz

Centipat
Son 1 haftadır telefonum kendi kendine uygulamaları kapatıyor. Tekrar açmaya çalıştığımda tekrar kapatıyor ve bunun önüne geçemiyorum her uygulamada yapıyor bunu. Android System WebView ile ilgili yazıyor çoğu yerde ama nasıl durdururum bilemiyorum. Canımı sıkmaya başladı yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.

Direkt kapatıyor mu yoksa çalışmayı durdurdu tarzı bir uyarı mı veriyor? 2. İse ayarlar>uygulamalar>uygulamaları yönet>Android system WebViewı bulup verilerini, önbelleğini vs sıfırlamayı deneyin.

Direkt kapatıyor mu yoksa çalışmayı durdurdu tarzı bir uyarı mı veriyor? 2. İse ayarlar>uygulamalar>uygulamaları yönet>Android system WebViewı bulup verilerini, önbelleğini vs sıfırlamayı deneyin.
Direkt kapanıyor hiçbir çökme mesajı yok verileri sıfırlamayı her şeyi denedim arada bir düzeliyor sonra tekrar yapıyor sıfırlıyorum verileri 5 dakika düzelip tekrar devam ediyor

Direkt kapanıyor hiçbir çökme mesajı yok verileri sıfırlamayı her şeyi denedim arada bir düzeliyor sonra tekrar yapıyor sıfırlıyorum verileri 5 dakika düzelip tekrar devam ediyor
Herhangi bir pil vs tasarruf modu açık olabilir. Arkaplan uygulamalarını kısıtlıyor olabilir. Eğer öyle de değilse tek aklıma gelen çözüm yedek alıp reset atmak.

Geri
Yukarı