Telefon konumunu konum kapalı olmasına rağmen nasıl görüyor?

Thomas Shelby00

Picopat
Daha fazla  
Aga manita nerede olduğumu görüyor. İkide bir şurada napıyorsun falan darlıyor. Paranoyak oldum. Bu psikopat yüzünden telefon konumunu kapatıyorum. Yine de görüyor. Bir program vs. nasıl yapmış olabilir. Kapatamıyor muyuz bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi takip etme gereği duyuyorsa bence bu ilişkiyi bitirin. Telefonunuzda bir casus yazılım yüklemiş olabilir eğer şifre kullanmıyor veya telefon kullanmıyorsanız. Hatta bu durumlarda sizin aldatılmanız bile olası, kendisi bizzat yapıyor ki kendisinin yapmadığına emin olmak istiyor.

Aga manita nerede olduğumu görüyor. İkide bir şurada napıyorsun falan darlıyor. Paranoyak oldum. Bu psikopat yüzünden telefon konumunu kapatıyorum. Yine de görüyor. Bir program vs. nasıl yapmış olabilir. Kapatamıyor muyuz bunu?
İnterneti kapatın bir daha baksın istiyorsa🤠

Muhtemelen bulunduğun yerin Wi-Fi ismindendir. Eğer Google hesabın manitan da var ise Google cihazımı bul uygulamasından bağlı olduğun Wi-Fi'nin adını görebilir.

Bundan kurtulmak için Google hesabını telefondan kaldırıp sadece Opera gibi bir web browserde kullanabilirsin. Telefonun içinde kullanmak için de yeni bir hesap açarsın.

Google hesabına erişimi varsa cihazımı bul özelliğiyle telefon kapalı olsa bile son konumunu görür, ama tetiklendiğinde sana bildirim gelir.

Exime yapmıştım. Google haritalardan kendi mailine sürekli konum paylaşıyor olabilir. Google haritaları aç, sağ üstten profil fotoğrafına tıkla ve konum paylaşımını yönet sayfasına bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı