Telefon mu, PC mi?

Jetstream CAT

Hectopat
Arkadaşlar bütçem 2500 TL telefon mu PC mi alayım diye düşünüyorum.
PC Fortnite oynatsın yaşım 13 ilerde 8. sınıfa geçeceğim sizce ne alayım içimden bir ses şunu al demiyor lütfen içinden ne geçiyor diye al demeyin, beni aydınlatmaya çalışın elinizden gelince telefon alacaksam.
Xiaomi Mi 9t 64 Gb Duos (xiaomi Türkiye Garantili) - n11.com PC alacaksam Teknobiyotik A1 AMD Ryzen 3 2200G 3.5GHz, 8GB DDR4 Ram, 240GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik ve güzel bir tane https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ayar-monitor-aoc-23-inc-1080p-807993857/detay.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrusu her oyun açsın çentiksiz olsun isterim. Bakın ailem öyle pek şey değil alacaksam 1 tane alırım o da 4 5 yıl götürmesi lazım. Öyle dediğiniz gibi bir şey yapamam!
Toplayacaksam beni uzunca götürmesini istiyorum.

Doğrusu her oyun açsın çentiksiz olsun isterim.
Bakın ailem öyle pek şey değil alacaksam 1 tane alırım o da 4 5 yıl götürmesi lazım. Öyle dediğiniz gibi bir şey yapamam!
Toplayacaksam beni uzunca götürmesini istiyorum.

13 yaşında telefon alanı da ilk defa gördüm. PC al en azından işe yarar, ders falan yaparsın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı