Telefon mu taşınabilir konsol mu?

Selam gençler bende şu an herhangi bir PSP PS Vita ya da Switch yok telefon olarak 6S var fakat artık bana yetmiyor yola çıktığımda kasa PC sahibi olduğum için yolculuklarda oyun oynayamıyorum. Size sormaya karar verdim 2000 TL kadar bir para biriktirebilirim yaza kadar ancak sizce bu para ile PSP PS Vita ya da Switch mi alayım? Yoksa telefonumu mu yükselteyim? Bu arada telefonum sadece oyun için yetersiz kalıyor onun dışında bir sıkıntı yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon, her işinizi güncel olarak halledebileceğiniz bir alet biliyorsunuz ki.
Konsollarda da bu olsa bile sınırlı biraz.

Telefonunuza ppsspp emulatorunu kurarak PSP oyunlarını oynayabilirsiniz, güvenilir bir uygulama, ben dahil çoğu kişi kullanıyor.

Telefonunuzu ne kadar güçlü alırsanız, ppsspp emülatörü ile PSP'ye çıkmış bir God of War oyunu vardı galiba onu bile kasmadan oynayabilirsiniz.

Fakat karar sizin, bana kalsa ben telefonum olduğu için PSP alırdım nostalji amaçlı fakat mantıksız yine de bana göre :D.

Kolay gelsin umarım aradığınızı bulursunuz.

Telefon, her işinizi güncel olarak halledebileceğiniz bir alet biliyorsunuz ki.
Konsollarda da bu olsa bile sınırlı biraz.

Telefonunuza ppsspp emulatorunu kurarak PSP oyunlarını oynayabilirsiniz, güvenilir bir uygulama, ben dahil çoğu kişi kullanıyor.

Telefonunuzu ne kadar güçlü alırsanız, ppsspp emülatörü ile PSP'ye çıkmış bir God of War oyunu vardı galiba onu bile kasmadan oynayabilirsiniz.

Fakat karar sizin, bana kalsa ben telefonum olduğu için PSP alırdım nostalji amaçlı fakat mantıksız yine de bana göre :D.

Kolay gelsin umarım aradığınızı bulursunuz.
nostalji değilde yüksek grafikli iyi oyunlar oynamak istiyorum ama telefon ısınıyor hadi diyelim bir demir plaka ile pasif bir soğutma yarattım ve telefon için olan konsol çeviricisi mi ne onlardan aldım diyelim acaba psvita gibi bir his verir mi ondan şüpheliyim şu an kullandığım telefon 6s iyi fiyata oyun gücü yüksek telefon muhtemelen android olacaktır acaba ona alışabilecek miyim kafamda çok soru var hatta onu bunu bıraksamda laptop mu alsam diyorum :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı