Telefon numaram kendi kendine başkalarına mesaj atıyor

Nefes123321

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba! Arkadaşlar 2 gün boyunca kimseye mesaj atmadığım halde tanımadığım numaralar beni arayıp onlara mesaj attığımı iddia ediyorlar. Birinden ekran görüntüsü istedim ve WhatsApp üzerinden yolladı. Benim numaram atmış gibi görünüyor fakat haberim dahi yok. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözerim? Virüs mü telefonuma hard reset atsam düzelir mi? Cevaplarsanız mutlu olurum... NOT:MESAJLAR DİREKT OLARAK GİDİYOR WHATSAPP VEYA BAŞKA Bİ UYGULAMADAN DEĞİL.

Son düzenleme:
Merhaba! Arkadaşlar 2 gün boyunca kimseye mesaj atmadığım halde tanımadığım numaralar beni arayıp onlara mesaj attığımı iddia ediyorlar. Birinden ekran görüntüsü istedim ve WhatsApp üzerinden yolladı. Benim numaram atmış gibi görünüyor fakat haberim dahi yok. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözerim? Virüs mü telefonuma hard reset atsam düzelir mi? Cevaplarsanız mutlu olurum...

WhatsApp'ı açın sağ üstten seçeneklere girin oradan bağlı cihazlara girin. Bağlanmış cihaz varsa hepsinden çıkış yapın.

Merhaba! Arkadaşlar 2 gün boyunca kimseye mesaj atmadığım halde tanımadığım numaralar beni arayıp onlara mesaj attığımı iddia ediyorlar. Birinden ekran görüntüsü istedim ve WhatsApp üzerinden yolladı. Benim numaram atmış gibi görünüyor fakat haberim dahi yok. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözerim? Virüs mü telefonuma hard reset atsam düzelir mi? Cevaplarsanız mutlu olurum...
Spam olabilir. Kesin bilgi değildir.

Dostum beni de taa Hindistan'dan Bangladeş'ten arıyorlar üstüne bir de bilinmeyen numaralar iş birli yapalım diye yazıyorlar çevremdeki insanlarda aynısını yaşıyorlarmış. Senin yaşadıklarını çoğu kişi yaşıyor normal engelleyebilirsin gizlilik> aramalar> bilinmeyen numaraları sessize al seçeneğini aç.

Dostum beni de TAA Hindistan'dan Bangladeş'ten arıyorlar üstüne bir de bilinmeyen numaralar iş birli yapalım diye yazıyorlar çevremdeki insanlarda aynısını yaşıyorlarmış. Senin yaşadıklarını çoğu kişi yaşıyor normal engelleyebilirsin gizlilik> aramalar> bilinmeyen numaraları sessize al seçeneğini aç.

Evet bana da aynısı oluyar bana yardım etmek istiyoruz falan yazdılar bende Celal Şengör taklidi yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı