Telefon numaramı başka birisi daha kullanıyor

swica

Hectopat
Makaleler
1
Turkcell kullanıyordum, BİMCELL'e geçtim. Hattım açıldığından beri bilmediğim kişiler arıyor. En sonunda biri daha aradı bu benim numaram ne oluyor falan dedi. Zaten bir sorun olduğu belliydi. Benden alakasız SMS'ler alıyordum. Anlamıyorum adam da diyor bu numarayı yıllardır kullanıyorum. Bende yıllardır kullanıyorum. Nasıl olabilir böyle bir şey? Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke kendi numarasını nasıl aradığını sorsaydınız.
Başka numaradan arıyor ve doğru söylüyor alakasız olduğum bir konudan ziraatten benle ilgili olmayan bir mesaj geliyor mesela.

Yanlışlıkla kullanılan numarayı ikinci bir hat olarak mı verdiler acaba. :D İki kart kullanılabiliyor çünkü bir numara için. O mantık. Delirirsin. :D
Öyle oldu sanırım telefonun hakkında kısmında sim kart kısmında o tanımadığım numara yazıyor. Nasıl çözücem sim kartını atıp yeni sim alsam düzelir mi ?

Son düzenleme:
Öyle oldu sanırım telefonun hakkında kısmında SIM kart kısmında o tanımadığım numara yazıyor. Nasıl çözeceğim SIM kartını atıp yeni SIM alsam düzelir mi?

Hala neyi bekliyorsun gidip konuşman lazım zaten. Başka türlü kendi kendine çözüleceği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı