Telefon numaramla oluşturulmuş FUPS sanal kart mevcut

OnlyEmre

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlarım, bugün yeni fark ettim ve FUPS adında sanal kart oluşturma uygulamasını indirdim. Numara kullanılıyor hatası verdi. Dedim herhalde yanlış girdim. Kontrol ettim, numara doğruydu. Şifre sıfırlama yaptım ve hesaba girdim. Hesapta T.C kimlik numarası girilmişti ve onaylı hesaptı. Korktum, numaramın çalındığını düşündüm ve numaramı değiştireceğim. Bu olay yüzünden bir sorun çıkar mı? Polise gitmeli miyim?

Ek bilgi: T.C kimlik no bana ait değil hesapla tek ilişkim numaramın kullanılması.

Son düzenleme:
Merhaba dostlarım, bugün yeni fark ettim ve FUPS adında sanal kart oluşturma uygulamasını indirdim. Numara kullanılıyor hatası verdi. Dedim herhalde yanlış girdim. Kontrol ettim, numara doğruydu. Şifre sıfırlama yaptım ve hesaba girdim. Hesapta T.C kimlik numarası girilmişti ve onaylı hesaptı. Korktum, numaramın çalındığını düşündüm ve numaramı değiştireceğim. Bu olay yüzünden bir sorun çıkar mı? Polise gitmeli miyim?
Fups müşteri hizmetlerini arayınız. Gerekli aksiyonları size anlatır. Büyük ihtimalle e-posta ile FUPS müşteri merkezine dilekçe, hattın sizin üstüne olduğuna dair belge göndermenizi isterler ve hesabı kapatırlar. Yasa dışı durumlarda sorunu en aza indirmek için polis merkezine gidebilirsiniz.

emin misiniz kendinizin önceden çmadığına? SMS onayı elde etmek zor bişey çalan kişi öylece bırakmaz normalde o yüzden sordum.

Geri
Yukarı