Telefon rehberi nasıl geri getirilir?

Reigeron

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bugün başıma çok saçma bir olay geldi. Kardeşimin telefonu eskiydi benim ise daha yeni, kardeşim gününün çoğunu telefonda geçirdiği için kendi telefonumu ona vermek istedim. Benim telefona Micro Sim takılıyor. O yüzden dedim sen hatlarını Micro sim yaptırtıp gel. (Bu arada 2 hat kullanıyor kendisi ben 1) Her neyse gitti geldi ben o arada iki telefonada hard reset attım. Ama atmadan önce kardeşimin telefonundaki her şeyi kopyalayıp bilgisayarıma attım. Gelince sadece tek hattın çalıştığını söyledi bana bende uğraştım durdum ve kardeşimin 1. hattının bozuk olduğunu öğrendim ve tüm numaralar 1. hatta kayıtlıydı. Şimdi benim o hattakı numaraları alma şansım var mı? Bilgisayardaki dosyalardan ya da herhangi bir şekilde? Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hattınız turkcell ise ve hattın çip diye tabir ettiğimiz kısım sağlamsa timdeki arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı