Telefon sıfırlama sonrası mail şifresini unutmak

Talhagms

Picopat
Telefonda bir sıkıntı oldu, sıfırladım. Mail şifresini de bilmiyorum. Kurtarma mail'i ya da numarası da yok. Nasıl kurtarabilirim? Şifreyi bulmaktan başka hiçbir şansım yok mu, kesin bulmam lazım mail'in şifresini.

permatik

Decipat
öyle demekle olmuyor işte boş mesajlar yazmayın lütfen
Eski mail şifresini hatırlamak ile yeni hesap açmak arasındaki tek fark, ücretli indirdiğin uygulamalar varsa, onları tekrar indirirsin. Ücretli uygulamaların yoksa, yeniden satın alırsın.

Gmail girişten "şifremi unuttum" denedin mi? Numaran değişmediyse, o şekilde olmalı.

KS
Talhagms

Talhagms

Picopat
Eski mail şifresini hatırlamak ile yeni hesap açmak arasındaki tek fark, ücretli indirdiğin uygulamalar varsa, onları tekrar indirirsin. Ücretli uygulamaların yoksa, yeniden satın alırsın.

Gmail girişten "şifremi unuttum" denedin mi? Numaran değişmediyse, o şekilde olmalı.
evet maile yedeklediğim fotoğraflar mail üzerinden açtığım üyeliklerde farketmez zaten

permatik

Decipat
Şifremi unuttum seçeneğini kullanırsan, sana kısa mesaj ile yeni şifre gönderilir.

Buğra Uyar

Picopat
Yer
Jackson
Kurtaramazsın :( kurtarma telefon numarası ve e-posta yok ise kurtarmak imkansız.

Benim içinde FIFA20 olan hesabım gitti PS4 hiç çıkış yapmıyorum hesaptan.

Yukarı