Steam Telefon sıfırlama sonrası Steam'e nasıl giriş yapılır?

nexpugnable

Centipat
Daha fazla  
Selam. Telefonumu sıfırlamak istiyorum, dolayısıyla Mobil kimlik doğrulayıcı silinecek. Uygulamayı tekrar yüklediğimde nasıl giriş yapacağım? Uygulamayı ilk kurduğumda verdiği kod ile herhalde?

Selam. Telefonumu sıfırlamak istiyorum, dolayısıyla Mobil kimlik doğrulayıcı silinecek. Uygulamayı tekrar yüklediğimde nasıl giriş yapacağım? Uygulamayı ilk kurduğumda verdiği kod ile herhalde?

Mail veya Telefon numarana gelen kod ile girebiliyorsun, kimlik doğrulamamı kaybettim diye bir seçeneğe basınca.

Uygulamayı ilk kurduğumda verdiği kod ile herhalde?
Evet. Doğrulayıcımı kaybettim gibisinden bir seçenek olmalı. O seçeneği seçtikten sonra, ilk verilen kodu kullanın. Veya steam kimlik doğrulayıcısını kaldırın, tekrar yüklediğinizde oturum açıp yeniden aktif edin. Ancak bu şekilde yaparsanız 15 gün gibi bir süre beklemeniz gerekir. Doğrulayıcımı kaybettim seçeneği ile oturum açınca aynı şey olur mu bilmiyorum.

Evet. Doğrulayıcımı kaybettim gibisinden bir seçenek olmalı. O seçeneği seçtikten sonra, ilk verilen kodu kullanın. Veya Steam kimlik doğrulayıcısını kaldırın, tekrar yüklediğinizde oturum açıp yeniden aktif edin. Ancak bu şekilde yaparsanız 15 gün gibi bir süre beklemeniz gerekir. Doğrulayıcımı kaybettim seçeneği ile oturum açınca aynı şey olur mu bilmiyorum.

Bende bekleme süresi olayı olmamıştı bu şekilde yapınca.

Kod ile geri yükleme yapabiliyorsunuz diye biliyorum ben.

Evet. Doğrulayıcımı kaybettim gibisinden bir seçenek olmalı. O seçeneği seçtikten sonra, ilk verilen kodu kullanın. Veya steam kimlik doğrulayıcısını kaldırın, tekrar yüklediğinizde oturum açıp yeniden aktif edin. Ancak bu şekilde yaparsanız 15 gün gibi bir süre beklemeniz gerekir. Doğrulayıcımı kaybettim seçeneği ile oturum açınca aynı şey olur mu bilmiyorum.
Ben o ilk kodu kaydetmedim ulaşma imkanım var mı mesela şu an? Yoksa ben de aynı sıfırlamak istersem ne yapmalıyım?

Ben o ilk kodu kaydetmedim ulaşma imkanım var mı mesela şu an? Yoksa ben de aynı sıfırlamak istersem ne yapmalıyım?
Evet erişebilirsiniz. Uygulamadan "Steam Guard" kısmına gelin ve sağ alt kısımdaki ayarlar simgesinden "Kurtarma Kodu"nu seçin. Eğer kurtarma kodunuzu kaybederseniz sanırım bir daha erişim sağlayamıyorsunuz fakat bundan emin değilim. Öbür türlü belki sizlere steam destek yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı