Telefon Tavsiyeleri

Hangi Telefon?

• Oy verenlerin toplamı
    26
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence arkadaşım biraz daha bekleyip SONY Z5 modellerine bakmanı tavsiye ederim. Hele de bütçen yeterse Z5 Premium al kurtul derim.

Bütçen gerçekten yüksek ise Z5 Premium öneririm ama bu kadar parayı Samsung a yatırmak biraz mantıksız. LG G4 öneririm. Şahsen sipariş ettim pazartesi günü elimde inşallah.

Bütçen gerçekten yüksek ise Z5 Premium öneririm ama bu kadar parayı Samsung a yatırmak biraz mantıksız. LG G4 öneririm. Şahsen sipariş ettim pazartesi günü elimde inşallah.
Bence o parayı Sony'e yatırmak mantıksız. Nedenini açıklarmısınız?

@Squalo NOTE 5 kıvrımlı ekrana sahip değil, ayrıca saydığın modellerin hepsinde Gorilla Glass 4 kullanılıyor. Kıvrımlı olması telefona daha bir hoş görüntü sunuyor. Samsung'un son çıkardığı S6, S6 Edge, NOTE 5, S6 Edge Plus gibi modellerin ekranı çok sağlam, bu sağlamlığın sebebi kıvrımlı olması değil.

Bence o parayı Sony'e yatırmak mantıksız. Nedenini açıklarmısınız?
Ben hiçbir zaman Samsung a ısınamadım. Yaptığı telefon donanım olarak güçlü evet ama ne desteği nede arayüzü hiç hoşuma gitmiyor. SONY ve LG daha tavsiye edilebilir cihazlar üretiyor.

Günlük kullanımda Z5 in bi eksiği olacağını sanmıyorum. Sadece benchmark testlerinde fark görürsünüz. Şuan 1200TL'lik bir telefon dahi tüm oyunları en yüksek kalitede oynatıyor. Bu yüzden sadece performans değil tasarım ergonomi vs. özelliklerede bakılmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı