Telefon titreşimi temelli nasıl kapatılır?

Vents

Hectopat
Daha fazla  
Titreşimi kökten nasıl kapatabilirim? Yani telefonumda titreşimi açmama rağmen titrememesini nasıl sağlayabilirim?

Titreşim ve dokunma teknolojisi diye geçer. Onu kapatırsan titreşim komple kapanır.

Titreşimi kökten nasıl kapatabilirim? Yani telefonumda titreşimi açmama rağmen titrememesini nasıl sağlayabilirim?

Dediğimi yanlış anlamışsınız, demek istediğim; Ayarlardan titreşimi aktifleştirsemde titreşimin aktif gözükse bile çalışmamış olmasını istiyorum. Amacım telefon titreşimini açmak istesem de normal bir kullanıcı olarak açamayayım ve kökten kapanmış olsun. (Titreşime neden bu kadar çok taktım bilmiyorum :D)

Dediğimi yanlış anlamışsınız, demek istediğim; Ayarlardan titreşimi aktifleştirsemde titreşimin aktif gözükse bile çalışmamış olmasını istiyorum. Amacım telefon titreşimini açmak istesem de normal bir kullanıcı olarak açamayayım ve kökten kapanmış olsun. (Titreşime neden bu kadar çok taktım bilmiyorum :D)
Titreşime ben de takmış durumdayım ve her titrerken bulan ve isteyenlere şükranlarımı sunuyorum. Neyse ben xposed modülü olan gravitybox'tan başka çare bulamamıştım ama o da en fazla android 11'e destek veriyor(cihazı açıp kapatırken yine titriyor ama cihaz açıkken sıfır titreşim). Yani muhtemelen cihaz desteğinde yoksa zor çünkü çoğu insanın umurunda değil, adamlar klavye titreşimlerini bile kapatmıyor.

Geri
Yukarı