Telefon ve bilgisayar için kablosuz oyun kulaklığı önerisi

Byperest

Kilopat
Daha fazla  
Aradım aradım bulamadım. Hem yayınlarda kullanacağım hem de dışarıda kullanabileceğim oyuncu kablosuz kulaklığı arıyorum. 700 TL bütçe var. Telefonda da kablosuz olarak kullanabileceğim bir kulaklığa rast gelmedim.

Telefonda kullanacak olmanız USB yoluyla kablosuz özelliği sunan tüm kulaklıkları elemenize sebep oluyor, Logitech G533 ve Corsair Void Wireless gibi seçeneklerin hepsi eleniyor. Bu durumda şu kulaklığı öneriyorum. Aradığınız her şey mevcut.

JBL T600BTNC Mikrofonlu Aktif Gürültü Önleyici Kulaküstü Fiyatı
Bu ürünü biliyorum. Malzeme kalitesi hüsran ergonomi de hüsran. Bu ürün 200 TL'lik versiyonuyla malzeme olarak aynı. Vatan'da denemiştim.

Plantronics BackBeat 500 Serisi Kablosuz + Kablolu Kulaklık Fiyatı

İndirimden almıştım öneririm. Oyuncu kulaklığı kadar iyi olmasa da ses kasılıyor ve hem telefon hem bilgisayarda rahatça kullanılıyor.

Plantronics fena olmayan bir marka, nötr sesiyle bütün sesler gelmesi gerektiği gibi geliyor. Ama malzeme kalitesi iç burkmuyor değil. Sennheiser HD 4.40 BT bluetooth Kulak Çevreleyen Kulaklık Fiyatı bu kulaklığı biliyor musunuz acaba? Bir taraf çok iyi diyor bir taraf çok kötü diyor çok uç noktalarda incelemişler :D

Bu kulaklığı ben de araştırırken gördüm ancak mikrofonu yok gibi göründüğü için dikkate almamıştım, internet sitesinin bir köşesine mikrofonun frekans değerlerini sıkıştırmışlar. Mikrofonu varsa kesinlikle üstteki iki kulaklıktan daha iyi bir kulaklık o.

Bu kulaklığı ben de araştırırken gördüm ancak mikrofonu yok gibi göründüğü için dikkate almamıştım, internet sitesinin bir köşesine mikrofonun frekans değerlerini sıkıştırmışlar. Mikrofonu varsa kesinlikle üstteki iki kulaklıktan daha iyi bir kulaklık o.
Sol tarafta mikrofonu mevcut.

Bu ürünü biliyorum. Malzeme kalitesi hüsran ergonomi de hüsran. Bu ürün 200 TL'lik versiyonuyla malzeme olarak aynı. Vatan'da denemiştim.

Plantronics fena olmayan bir marka, nötr sesiyle bütün sesler gelmesi gerektiği gibi geliyor. Ama malzeme kalitesi iç burkmuyor değil. Sennheiser HD 4.40 BT bluetooth Kulak Çevreleyen Kulaklık Fiyatı bu kulaklığı biliyor musunuz acaba? Bir taraf çok iyi diyor bir taraf çok kötü diyor çok uç noktalarda incelemişler :D

Evet malzeme kalitesi aşırı iyi değil ama sesi vb efsane. Bahsettiğiniz kulaklığı da bilmiyorum maleseef :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı