Telefon ve MP3 kullanarak Windows 10 sürümü nasıl yüklenir?

Dosya Ekleri

• 1611180095910.png
    1611180095910.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 23
Bazı MP3'lerin USB özelliği var.
Bilgisayara bağladığında USB olarak görüyorsa yapabilirsin.
Ya xD Konu başlığı değişmiş, anlamayacak ne var alay ediyorsunuz xD MP3 ve telefonum var bunlardan biriyle format atılır mı diyorum. Neyi anlamadınız offff... Bakın adam ciddi anlamda zeki anlamış siz niye alay ediyorsunuz Xbox Ultimate Game Pass aldıktan sonra fark ettim Windows 10 sürümü istiyormuş.

Çok doğru hocam hayatımı sorguladım bur da.

İsmin gibisin. Helal buldun bence.
Beynim durdu.
İkisi de değil daha net olayım bir uygulamayı kullanabilmem için bilgisayarımın Windows 10 sürümü olması gerekiyor nasıl format atacağımı hiç bilmiyorum eğer oluyorsa telefonla ya da MP3 ile format atılır mı? Atılırsa nasıl atılır bunu öğrenmek istedim. Her ne kadar korsan olarak format atmak hoşuma gitmese de başka çarem yok gibi görünüyor. 1000 TL ve üstü fiyatlarda DVD satılıyor sanırım onlara göre bütçem de yok.

Ne yapacaksınız hocam?
Yani ikisi ile pasta mı, Pure mi yapacaksınız?
Lütfen rica ediyorum konuyu kapatır mısınız? Bundan sonra konu açmayacağım.

Ya xD Konu başlığı değişmiş, anlamayacak ne var alay ediyorsunuz xD MP3 ve telefonum var bunlardan biriyle format atılır mı diyorum. Neyi anlamadınız offff... Bakın adam ciddi anlamda zeki anlamış siz niye alay ediyorsunuz Xbox Ultimate Game Pass aldıktan sonra fark ettim Windows 10 sürümü istiyormuş.

İkisi de değil daha net olayım bir uygulamayı kullanabilmem için bilgisayarımın Windows 10 sürümü olması gerekiyor nasıl format atacağımı hiç bilmiyorum eğer oluyorsa telefonla ya da MP3 ile format atılır mı? Atılırsa nasıl atılır bunu öğrenmek istedim. Her ne kadar korsan olarak format atmak hoşuma gitmese de başka çarem yok gibi görünüyor. 1000 TL ve üstü fiyatlarda DVD satılıyor sanırım onlara göre bütçem de yok.

Hocam bilgisayar var mı?
Onun olması yeterli MP3, telefon vs. gerek yok.
Öyle bir şey yazmışsınız ki akıllar durdu.
Kimse anlayamadı telefon, MP3, Windows alakasız şeyler.
ISO dosyası lazım bize.
Windows 10'u İndirin (microsoft.com)

Demek istediğinizi anladım. Telefonla ile Windows 10 yükleme yapamazsınız, MP3 ise içindekileri sileceği için içindeki sistemde silmiş olacaksınız, kullanılamaz hale gelebilir. Değmez bence bir Windows kurulumu için. 8 ama benim önerim 16GB'lık bir USB varsa kullanın yoksa alın onunla birlikte temiz kurulum yapmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı