Telefon yere düştükten sonra açılmıyor

grainn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Telefonu yere düşürdüm bu şekilde güç tuşuna basıyorum böyle ekran geliyor 10sn sonra tamamen siyahlaşıyor, Allah için bilen arkadaşlar yardım etsin yaptırabilecek durumum yok ekran değişsin diyor bazıları başka bir şekilde halledebilir miyim sizce?

Telefonu yere düşürdüm bu şekilde güç tuşuna basıyorum böyle ekran geliyor 10sn sonra tamamen siyahlaşıyor, Allah için bilen arkadaşlar yardım etsin yaptırabilecek durumum yok ekran değişsin diyor bazıları başka bir şekilde halledebilir miyim sizce?
Telefonu açın ve usb kablosu ile PC'ye bağlayın. Bakalım canlılık belirtisi var mı?

Annemden arıyorum çalıyor, bildirimler geliyor ses vb var abi fakat görüntü yok.
Ekran bağlantı soketi de çıkmış olabilir. Bir telefoncuya göstermeniz lazım. Tamiri basittir.

Yok eğer ekran mürekkebi akmış veya iç ekran kırılmış falan derse masraflı olur maalesef.

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar diye boşuna söylememişler. Teselli mi arıyorsun telefonuna çözüm mü arıyorsun?

Ben de biliyorum zaten ekranın gittiğini bir çare var mı diye soruyorum gelmiş dalga geçiyosun.
Ekran bağlantı soketi de çıkmış olabilir. Bir telefoncuya göstermeniz lazım. Tamiri basittir.

Yok eğer ekran mürekkebi akmış veya iç ekran kırılmış falan derse masraflı olur maalesef.

Teşekkürler bir göstereceğim bakalım.

Geri
Yukarı