Çözüldü Telefona 2 faktörlü kod gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skorpi

Kilopat
Cihazıma format attım. Sonrasında Gmail hesabıma vs girdim, rutin yaptığım şeyler. Ben 2 faktörlü doğrulama ile giriyorum mailime çalınma riskine karşı fakat kod gelmiyor telefonuma. Mobil operatörünü aradım, hiçbir kısıtlama veya engelleme söz konusu değil dedi mesaj almanızda.

Mailimin içinde rehberlerim Google Drive'de aile fotoğraflarım var lütfen yardımcı olur musunuz?

Bu işi çözse çözse değerli @Recep Baltaş @Ali Güngör çözer.
Yokmu çözümü kafayı yiyeceğim ya önemli bilgilerim rehberim aile fotoğraflarım her şey mailin içinde.
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar benim de sorunum çözülmüş bulunmaktadır sistemsel bir sorun oldugundan dolayı büyük ihtimalle.
Arkadaşlar benim de sorunum çözülmüş bulunmaktadır sistemsel bir sorun oldugundan dolayı büyük ihtimalle.

Ben sinirden hattı kırdım eski :(
Çok şükür annemin hattinada SMS geldi benimki meçhul :) Hattı kırdım yedek hattın açılmasını bekleyeceğim artık. Sorunu çözülen dostlar bence çift doğrulamayı şu anlık kaldırsın gördüğünüz gibi kimseyi muhatap bulamıyoruz Google tarafından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki Google sisteminde bir sorun yaşandı, evet muhattap yok arkadaşlar, destek=maliyet, yani ücretsiz hizmetlerde durum böyle genelde. Yine de tekrar yaşayan olursa hat ayarlarını değiştirmeyi deneyebilir.

Bir de acil durum erişim kodlarını kağıtta saklayabilirsiniz ama dikkatli olun.

Demek ki Google sisteminde bir sorun yaşandı, evet muhatap yok arkadaşlar, destek = maliyet, yani ücretsiz hizmetlerde durum böyle genelde. Yine de tekrar yaşayan olursa hat ayarlarını değiştirmeyi deneyebilir.

Bir de acil durum erişim kodlarını kağıtta saklayabilirsiniz ama dikkatli olun.

Hocam 2 faktörlü doğrulamayı kaldırdım ben karşımızda muhatap yok fakat sürekli mail atıyorlar güvenlik ilgili onlara uyuyoruz çift faktörlü doğrulamayı yapıyoruz bu gibi durum yaşanınca maalesef hiçbir muhatap bulamıyoruz.

bende bugün sıfırladım telefonumu cihazınınız ekranından onay verin kodu gelmiyor sizdedemi böyle oldu acaba sonradan düzelirmi

Ben sinirden hattı kırdım eski :(
Çok şükür annemin hattinada SMS geldi benimki meçhul :) Hattı kırdım yedek hattın açılmasını bekleyeceğim artık. Sorunu çözülen dostlar bence çift doğrulamayı şu anlık kaldırsın gördüğünüz gibi kimseyi muhatap bulamıyoruz Google tarafından.
bende bugün sıfırladım telefonumu cihazınınız ekranından onay verin kodu gelmiyor sizdedemi böyle oldu acaba sonradan düzelirmi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı