Telefona desteklediğinden fazla watt veren adaptör kullanmak

OBİ_WAN_KENOBİ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba telefonum Samsung A51 ve telefonun desteklediği Max hızlı şarj gücü 15W ve telefonun kendi kablosunun telefona giren kısmı Type-C adaptöre giren kısmı USB-a. Ben geçtiğimiz günlerde Galaxy Watch aldım onlarda bir ucu Type-C bir ucu zaten saate kablosuz olarak takılıyor. Yani telefonun adaptörünü saat için kullanamıyorum.

Apple'ın 20W'lık adaptörünü ve telefonun kablosundaki USB A'yı Type-C'ye dönüştürmek için dönüştürücü alsam her iki cihaz içinde bir sorun olur mu? Ve dönüştürücü için hangi markayı önerirsiniz(hızlı şarjı etkilemesin)

Merhaba telefonum Samsung A51 ve telefonun desteklediği Max hızlı şarj gücü 15W ve telefonun kendi kablosunun telefona giren kısmı Type-C adaptöre giren kısmı USB-a. Ben geçtiğimiz günlerde Galaxy Watch aldım onlarda bir ucu Type-C bir ucu zaten saate kablosuz olarak takılıyor. Yani telefonun adaptörünü saat için kullanamıyorum.

Apple'ın 20W'lık adaptörünü ve telefonun kablosundaki USB A'yı Type-C'ye dönüştürmek için dönüştürücü alsam her iki cihaz içinde bir sorun olur mu? Ve dönüştürücü için hangi markayı önerirsiniz(hızlı şarjı etkilemesin)
Bu dönüştücüleri başka amaçlarla ben de kullanıyorum ama her zaman, her yerde olumlu sonuç vermiyor bu zımbırtılar.

Son düzenleme:
Hocam telefon zaten ihtiyacı olanı çekiyor.

Peki dönüştürücü için ne kullananilirim hızlı şarjı etkilemeyecek, telefona zarar vermeyecek bir marka.
Marka vermekte zorlanıyorum. Ben bir zaan Mediamark'tan Daytona markalısını aldım ama son zamanlarda göremedim. Zaten ben bunlar telefona zarar verecek bağlamında konuşmadım; tam performans elde edilmiyor demek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı