Çözüldü Telefona gelen SMS'leri PC üzerinden nasıl görüntülerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Sorum aşağı yukarı konu başlığındaki gibidir. Bildiğimiz şahsi numarama gelen kısa mesajları bilgisayar üzerinden görüntülemek istiyorum. Amacım mesajlaşmak vs. değil sadece gelen şeyleri görmek.

Telefonunuzda Mesajlar'ı açın.

Sol üstteki üç çizgiye tıklayın ve sonra cihaz eşleme'ye dokunun.

Bilgisayarınızda Chrome veya Safari gibi bir tarayıcıda https://messages.google.com/web/ uygulamasını açın.

İsteğe bağlı: Bundan sonra mesajlar web uygulamasıyla otomatik olarak eşlemek için "bu bilgisayarı hatırla" kutusunu işaretleyin. Kutuyu işaretlemezseniz diğer diğer ve sonra Ayarlar'a dokunabilir ve giriş yaptıktan sonra bu cihazı hatırla'yı açabilirsiniz.

Telefonunuzu kullanarak QR kodunu Tara'ya dokunun ve telefonunuzu web sayfasındaki QR koduna doğru tutun. Kod tarandığında telefonunuz titrer.

Intel Unison su an icin kullaniyorum ben Windows makine ile iOS cihaz. Kusursuz degil ama arada is goruyor. Bazen gosteremiyor ama idare ediyoruz bakalim, denemelik. Apple ekosistemi bu konuda daha iyi tabii.
12.nesil intel işlemcileri desteklemiyor sanırım.

Bunun için ben de heyecanlanmıştım fakat Windows 11 destekliyor.
windows 11 de yetmiyor. 13.nesil işlemci istiyor.

i7 12700H var indiremiyorum güncelle diyor ama her şey güncel nasıl yapabilirim? Store'dan indiremedim

Şöyle bir dosya hazırladım.
Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Geliştirici Modu >>Aktif hâle getirip bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ardından attığım dosyanın içerisinde bulunan 1.Adım klasöründeki dosyaları çift tıklayıp kurun sonrasında 2.Adım klasöründe bulunan Intel Unison uygulamasını kurun.

Çalışırsa belirtiniz.

Şöyle bir dosya hazırladım.
Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Geliştirici Modu >>Aktif hâle getirip bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ardından attığım dosyanın içerisinde bulunan 1.Adım klasöründeki dosyaları çift tıklayıp kurun sonrasında 2.Adım klasöründe bulunan Intel Unison uygulamasını kurun.

Çalışırsa belirtiniz.
Dosya güvenir mi

Geri
Yukarı