Telefona gelen "üyeliğinizi iptal etmediğiniz için dava edileceksiniz" mesajı nedir?

KINGMimit

Centipat
Daha fazla  
Bugün beni bir numara aradi ve normal 05 ile baslayan bir numara. Kadinin soyledigine gore ben jigololuk hizmetlerine basvurmusum ve bana eslestirme gibi gibi seylerden bahsediyor.
Telefonuma info verify diye bir yerden dogrulama kodu gelmis ve onay olara girilmis. Numarayi arayip boyle bir arama istek vs yapmadim deyince siz bu numaradan yapmissiniz dedi.
Iptal et oyle bir şey yok deyince ucret gelecek filan dedi odemiyorum deyince tebligat filan cikardi. nedir bu olay bilgilendirir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240527_172110_Messages.jpg
    Screenshot_20240527_172110_Messages.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20240527_172103_Messages.jpg
    Screenshot_20240527_172103_Messages.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 47
Bugün beni bir numara aradi ve normal 05 ile baslayan bir numara. Kadinin soyledigine gore ben jigololuk hizmetlerine basvurmusum ve bana eslestirme gibi gibi seylerden bahsediyor.
Telefonuma info verify diye bir yerden dogrulama kodu gelmis ve onay olara girilmis. Numarayi arayip boyle bir arama istek vs yapmadim deyince siz bu numaradan yapmissiniz dedi.
Iptal et oyle bir şey yok deyince ucret gelecek filan dedi odemiyorum deyince tebligat filan cikardi. nedir bu olay bilgilendirir misiniz?
Dolandırıcı.

Iptal et oyle bir şey yok deyince ucret gelecek filan dedi odemiyorum deyince tebligat filan cikardi. Nedir bu olay bilgilendirir misiniz?

Dolandırıcı. Kesinlikle mesaj atmayın veya aramayın.

Dosya kapama ücretini nereye ödeyeceğinizi sorsaydınız. :D Hocam tam anlamıyla dolandırıcılık koktu. İtibar etmeyin. Savcılığa dilekçe verip işinizi garantiye de alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı