Telefona harici klavye bağlamak

ciddibiri

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Bugün dışarıda kafede gördüğüm biri telefonuna sanıyorum ki Bluetooth bağlantısı ile harici bir klavye bağlamış. Ben de işim sebebiyle dışarıda çıktığımda telefondan yazarken hem yavaşlıkla hem de zorluklarla karşılaşıyorum. Rahatlık açısından iPhone için böyle bir klavye bulma ve kullanma şansım var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yanıt yazar ise çok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi forumlar. Bugün dışarıda kafede gördüğüm biri telefonuna sanıyorum ki Bluetooth bağlantısı ile harici bir klavye bağlamış. Ben de işim sebebiyle dışarıda çıktığımda telefondan yazarken hem yavaşlıkla hem de zorluklarla karşılaşıyorum. Rahatlık açısından iPhone için böyle bir klavye bulma ve kullanma şansım var mı? Bilgisi olan arkadaşlar yanıt yazar ise çok müteşekkir olurum.
Vardır. Wireless ve bluetooth ile bağlayabiliyorsunuz.

Yanıtlar ve öneriler için teşekkür ederim bana bluetoothla ya da wireless ile bağlanan bir klavye lazım dönüştürü ile zor olacak gibi. Ayrıca telefona wireless ya da bluetoothla bağlanmak sistemi yorar mı, bir problem olur mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 😇

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı