Telefona indirilen PSP emulator kol bağlayıp oynanabilir mi?

Kesin çalışır fakat her oyunda çalışacağının garantisini veremem. YT'den incelemesini izlemek lazım aslında olmazsa ben izleyip size iletirim.
Dönüştürücü de alınması lazım galiba tanımlanması için.
Bunun şarjınıda telefondan mı edeceğim yoksa telefonum şarj aletinden mi yapacağım nasıl oluyor bilginiz varmı?

Dönüştürücü de alınması lazım galiba tanımlanması için.
Bunun şarjınıda telefondan mı edeceğim yoksa telefonum şarj aletinden mi yapacağım nasıl oluyor bilginiz varmı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir inceleme var tahmin ettiğim gibi Minecraft gibi oyunlarda çalışıyor çok yüksek ihtimalle PPSSPP'de de çalışır. Micro USB girişi ile şarj ederek kullanabilirsiniz ürünü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bir inceleme var tahmin ettiğim gibi Minecraft gibi oyunlarda çalışıyor çok yüksek ihtimalle PPSSPP'de de çalışır. Micro USB girişi ile şarj ederek kullanabilirsiniz ürünü.
Micro usb girişi dediğimiz bu şarjlardan oluyordu değil mi?
Benim bu tip girişli şarj makinam var, onun ile şarj etsem sorun olmaz herhalde?

Dönüştürücü de almam gerekli mi birde hocam, telefonun kolu tanımlaması için yoksa Bluetooth'u ile bağlanabilir miyim direkt?

Son düzenleme:
Micro usb girişi dediğimiz bu şarjlardan oluyordu değil mi?
Benim bu tip girişli şarj makinam var, onun ile şarj etsem sorun olmaz herhalde?

Dönüştürücü de almam gerekli mi birde hocam, telefonun kolu tanımlaması için yoksa Bluetooth'u ile bağlanabilir miyim direkt?
Evet hocam, bahsettiğiniz şarj aleti ile şarj edebilirsiniz. Direk Bluetooth ile bağlayabilirsiniz bu ürünü dönüştürücüye gerek yok.

Evet hocam, bahsettiğiniz şarj aleti ile şarj edebilirsiniz. Direk Bluetooth ile bağlayabilirsiniz bu ürünü dönüştürücüye gerek yok.
Sipariş verdim, videolarını da izledim güzel bir ürüne benziyor.
Dediğim gibi, psp ler 1.5k, ps3 ler olmuş 4k,4 ler de 5-6 k dan başlıyor.Çok absürt fiyatlara çıkmışlar, eski ve ikinci el cihazlara o kadar para vermeye değmez, para birikitrdiğimde sıfır xbox yada ps alırım. Ozamana kadar da psp emulatorde çok iyi oyunlar oynanır.p2w mobil oyunlardansa eski psp oyunlarını oynamak daha eğlenceli.
God of war'un türkçe yamalı halinide buldum şimdi, en baştan başlayacağım :D
Türkçe yamalı oyunlarıda var epeyce baktımda.
Minecraftda güzel oynanıyor aynı ps gibi oluyormuş video da izledim, kol ile daha rahat oynanıyor ya telefondan oynamak çok zor.

@Niko BelIic
Hocam bu gold ve ücretsiz sürümünün arasında bir fark var mı?

Son düzenleme:
Sipariş verdim, videolarını da izledim güzel bir ürüne benziyor.
Dediğim gibi, psp ler 1.5k, ps3 ler olmuş 4k,4 ler de 5-6 k dan başlıyor.Çok absürt fiyatlara çıkmışlar, eski ve ikinci el cihazlara o kadar para vermeye değmez, para birikitrdiğimde sıfır xbox yada ps alırım. Ozamana kadar da psp emulatorde çok iyi oyunlar oynanır.p2w mobil oyunlardansa eski psp oyunlarını oynamak daha eğlenceli.
God of war'un türkçe yamalı halinide buldum şimdi, en baştan başlayacağım :D
Türkçe yamalı oyunlarıda var epeyce baktımda.
Minecraftda güzel oynanıyor aynı ps gibi oluyormuş video da izledim, kol ile daha rahat oynanıyor ya telefondan oynamak çok zor.

@Niko BelIic
Hocam bu gold ve ücretsiz sürümünün arasında bir fark var mı?
Ben hiçbir fark yok diye biliyorum hocam varsa bile önemsizdir tahminimce.

Yeni konular

Geri
Yukarı