Telefona kendi kendine 'midas' diye bir uygulama indi

Sponsorlu uygulama olabilir, şagumi filan mı kullanıyorusunuz. Midas güvenilir uygulama bu arada.

Bazi telefonlarda oluyor otomatik yukleme eskiden tiktok falan yukluyordu samsung diye hatirliyorum.Midas bir borsa uygulamasi sıkıntı olmaz.

Bazi telefonlarda oluyor otomatik yukleme eskiden TikTok falan yukluyordu Samsung diye hatirliyorum. Midas bir borsa uygulamasi sıkıntı olmaz.

Tamamda neden kendi kendine indi ben onu merak ediyorum cihazda zibilyon tane hesap var gerekli gereksiz ayrıca Omix'de otomatık yukleme yok.

Eğer doğru biliyorsam midas borsa uygulumasaydı büyük ihtimalle telefon markanla anlaşmalı falan olabilirler hocam. Yakın tarihte güncelleme vs. aldımı telefon ya da sözleşme güncellemesi aldı mı?

Tamamda neden kendi kendine indi ben onu merak ediyorum cihazda zibilyon tane hesap var gerekli gereksiz ayrıca Omix'de otomatık yukleme yok.
Bilemiyorum ama silmeden önce gplayden mi indirilmiş bir kontrol etseydiniz keşke.Omix hiç kullanmadım bilmiyorum.Arkadaşların da dediği gibi büyük ihtimal sponsor.

1690196722314.png

Ne olur ne olmaz bir virüs taraması yapacagım bakalım cıkacak mı bir şey.

Geri
Yukarı