Telefona madencilik virüsü girer mi?

Haltp39

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Telefonumu daha geçen hafta aldım ve internetten bir şeyler yüklemem gerektı. Oyunlara girdiğimde satranç gibi oyunlarda %90 GPU kullanmaya başladı. Eğer virüs girdiyse nereden hangi uygulamadan çıkartabilirim?

Telefonunda hiç garip şeyler yaşadın mı? (görünmeyen uygulamalar, silinmeyen uygulamalar veya uygulama listesinde yabancı uygulama veya herhangi bir gariplik) Sonraki adım ise telefonuna Bitdefender Antivirus yükleyip taratmak olacaktır.

Merhaba. Telefonumu daha geçen hafta aldım ve internetten bir şeyler yüklemem gerektı. Oyunlara girdiğimde satranç gibi oyunlarda %90 GPU kullanmaya başladı. Eğer virüs girdiyse nereden hangi uygulamadan çıkartabilirim?
oyunlarda zaten %90 kullanması normal. benim bilgisayarım bile oyun açıkken gpu'yu %100 kullanıyor.
yani korkmayın. oyun açık değilken falan %90 kullanıyorsa ya sistemsel bir sıkıntıdır ya da virüstür.

Oyunlarda zaten %90 kullanması normal. Benim bilgisayarım bile oyun açıkken GPU'yu %100 kullanıyor.
Yani korkmayın. Oyun açık değilken falan %90 kullanıyorsa ya sistemsel bir sıkıntıdır ya da virüstür.

Bilgisayarda değil telefonda var chess.com uygulamasın da 0 kullanıyordu 90 100 kullanmaya başladı.

Telefonunda hiç garip şeyler yaşadın mı? (görünmeyen uygulamalar, silinmeyen uygulamalar veya uygulama listesinde yabancı uygulama veya herhangi bir gariplik) sonraki adım ise telefonuna BitDefender antivirus yükleyip taratmak olacaktır.

Yaşamadım ama bir anda telefonun donup 2-3 dakika dönüyor sadece Android simgesi vardı telefonda silinmiyordu sonradan gitti.

Geri
Yukarı