Telefona modlu uygulama kurmak sorun yaratır mı?

nefersefa

Hectopat
İyi akşamlar. Instagram ve WhatsApp'ın modlu uygulamarını gördüm ve çok hoşuma gitti. Gayet kullanışlılar ve işimi görecekler. Modsuper diye bir siteden indirilmiş. Eğer sizin bildiğiniz güvenli ve işlevli modlu uygulamalar var ise önerir misiniz? Ya da modlu uygulama kullanmam da bir sakınca olur mu?

İyi akşamlar. Instagram ve WhatsApp'ın modlu uygulamarını gördüm ve çok hoşuma gitti. Gayet kullanışlılar ve işimi görecekler. Modsuper diye bir siteden indirilmiş. Eğer sizin bildiğiniz güvenli ve işlevli modlu uygulamalar var ise önerir misiniz? Ya da modlu uygulama kullanmam da bir sakınca olur mu?

Ben önermiyorum zira programı derleyen kişinin içine ne koyduğunu bilemiyoruz. Bu da riskleri beraberinde getiriyor.

Modlu uygulamalar gizlilik güvenlik açısından tamamen güvensizdir mesajlarınızı paylaşabilir mesajlarda kredi kartı bilgileri varsa satar normal bir şekilde Telegram kullandım ve hsabım çalında sadece 2 adet yazılım yardımlaşma grubunda üyeyd, m bana kod dahi gelmeden hesabıma girip 2 faktörlü doğrulama koymuş şahıs daha 2 gün oldu hesabı geri alalı kullanmayın bu tarz uygulamalar orijinal uygulamalarda bile çok büyük güvenlik açıkları var.

Eğer "Instapro" kuruyorsan sakın kurma. Pili sülük gibi emiyor bitiriyor 1-2 ay kullandım sırf kaliteli paylaşıyor diye sonra pil sağlığı için iyi değil diye bıraktım WhatsApp modlusu bir sıkıntı yaratmıyor bende yaratmamıştı. (gizliliğe önem veriyorsan hiç kurma.)

Geri
Yukarı