Telefona ne kadar verilmeli?

Hocam Google var App Store'de Gmail'de var App Store'de youtubedede var hepsi var nasıl kullanamıyoruz bir de iPhone 13 alıp içine Android yüklesek kullanılabilir mi? .

Hocam Chrome'da var şimdi baktım.

Android yüklenemez hocam Apple cihazlara.
YouTube Google'dan bağımsız, ben bildiğimi söyledim ama Gmail ve Chrome olabilir.

Ben yaşadığım olayı anlattım siz abarttığınız diyorsunuz ilginç.

Daha çok kullanan kişiye bağlı ben bizzat 1000 TL verdiğim telefonla(Casper) 5 sene geçirdim hala çalışıyor.

Sizce bir telefona ne kadar para verilmeli? Kişisel bir sorudur. Ve bu verdiğiniz bütçeye uygun telefonları atabilir misiniz? Hem telefon bakanlar yararlanır hem merak edenler.
Bence şu an en uygun cihaz iPhone SE (2020)

Oyuncuysanız Xiaomi POCO marka telefonlar var 128 GB boş alanı var 3000 TL indirimle yakalarsanız ve şanslıysanız 2500 TL civarı alabilirsiniz. Film falan izlemek istiyorsanız veya fotoğraf çekmek istiyorsanız gene bi 2000 2500 TL arası vardır.

Ağır sosyal medya ve günlük kullanım için ne önerirsiniz?

Ağır sosyal medya ve günlük kullanım için ne önerirsiniz?

Asla POCO önermem bu kullanıma orası kesin.

Bütçenize göre sırası ile Oppo A73, Realme 7 veya Note 10s, Realme 8 Pro, Samsung A52, S20 FE SD 865 model öneririm.

Sırası ile ucuzdan pahalıya yazdım.
(2500-5400 TL arası)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…