Telefona ne kadar verilmeli?

Hocam Google var App Store'de Gmail'de var App Store'de youtubedede var hepsi var nasıl kullanamıyoruz bir de iPhone 13 alıp içine Android yüklesek kullanılabilir mi? :D.

Hocam Chrome'da var şimdi baktım.

Android yüklenemez hocam Apple cihazlara.
YouTube Google'dan bağımsız, ben bildiğimi söyledim ama Gmail ve Chrome olabilir.

O sizle değil aldığınız telefonla alakalı.
Cihazınızdaki işlemci SD 665 seviyesinde belki daha bile zayıf, normak bu tür durumlar çünkü cihaz fiyatına göre güçlü değil.

Ayrıca tutup 3000-4000 TL'lik Android telefon ile 10k+ fiyatlı Apple telefonları karşılaştırsan tabii ki Apple daha iyi olur.
iPhone serilerinin rakibi olan "S" serisi Samsung cihazlarda hiçbir dediğiniz/abarttığınız durum olmuyor.
Aynı şey Huawei, Oppo, OnePlus gibi markaların iPhone segmentindeki cihazları içinde geçerli.
Ben yaşadığım olayı anlattım siz abarttığınız diyorsunuz ilginç.

Sizce bir telefona ne kadar para verilmeli? Kişisel bir sorudur. Ve bu verdiğiniz bütçeye uygun telefonları atabilir misiniz? Hem telefon bakanlar yararlanır hem merak edenler.
Bence şu an en uygun cihaz iPhone SE (2020)

Oyuncuysanız Xiaomi POCO marka telefonlar var 128 GB boş alanı var 3000 TL indirimle yakalarsanız ve şanslıysanız 2500 TL civarı alabilirsiniz. Film falan izlemek istiyorsanız veya fotoğraf çekmek istiyorsanız gene bi 2000 2500 TL arası vardır.

Oyuncuysanız Xiaomi POCO marka telefonlar var 128 GB boş alanı var 3000 TL indirimle yakalarsanız ve şanslıysanız 2500 TL civarı alabilirsiniz. Film falan izlemek istiyorsanız veya fotoğraf çekmek istiyorsanız gene bi 2000 2500 TL arası vardır.
Ağır sosyal medya ve günlük kullanım için ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı