Telefona ROM atarken SD Kartın içi boş gözüküyor

Kromish

Hectopat
Merhaba, telefonuma ROM atıyordum. Bir arkadaş sağ olsun bana çok yardımcı oldu. Ama bazı sorunlarım var. Fotoğrafta ki şeyleri yapıyordum. 16. Maddeye geldiğim zaman SD Kartı seçiyorum. Ama içinde hiç bir dosya yok. Ben 6. maddeyi yaptım. Olması gerekiyor yani. Dosya olarak değil ZIP olarak attım SD Karta. Acaba sebebi bu mu ? Ne yapmam gerekiyor ?

1653051700332.png

Merhaba, telefonuma ROM atıyordum. Bir arkadaş sağ olsun bana çok yardımcı oldu. Ama bazı sorunlarım var. Fotoğrafta ki şeyleri yapıyordum. 16. maddeye geldiğim zaman SD kartı seçiyorum. Ama içinde hiçbir dosya yok. Ben 6. maddeyi yaptım. Olması gerekiyor yani. Dosya olarak değil ZIP olarak attım SD karta. Acaba sebebi bu mu? Ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 1393643

ZIP olarak değil de normal olarak denemenizi öneririm benim hatırladığım ZIP olarak da gözüktüğü lakin sizde bu şekilde olmamış.

ZIP olarak değil de normal olarak denemenizi öneririm benim hatırladığım ZIP olarak da gözüktüğü lakin sizde bu şekilde olmamış.
Hocam önceki adımlarda telefonda ki her şeyi sildim. Şuan telefonu açabilir miyim ? Telefonu açmadan SD Karta bilgileri nasıl yükleyeceğim ? Önceden bilgileri USB ile yüklemiştim. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Hocam önceki adımlarda telefonda ki her şeyi sildim. Şu an telefonu açabilir miyim? Telefonu açmadan SD karta bilgileri nasıl yükleyeceğim? Önceden bilgileri USB ile yüklemiştim. Yorumunuz için teşekkür ederim.

ROM atamadığınızı düşünerek açılacağını düşünüyorum açılmaz ise bilgisayar üzerinden yapmak dışında başka bir çare kalmıyor maalesef.

Telefonu kapatın, aynı anda ses açma + güç tuşlarına basarak kurtarma menüsüne girin. Cihazda TWRP veya Orangefox gibi bir recovery varsa açılacaktır. Bu recoverylerde "Mount" seçeneği olur. Bu sadece telefonu bilgisayara bağladığınızda hafızasına erişebilirsiniz. ROM dosyasını baştan indirin, herhangi bir değişiklik yapmadan cihaza atın ve tekrar yüklemeyi deneyin.

Telefonu kapatın, aynı anda ses açma + güç tuşlarına basarak kurtarma menüsüne girin. Cihazda TWRP veya Orangefox gibi bir recovery varsa açılacaktır. Bu recoverylerde "Mount" seçeneği olur. Bu sadece telefonu bilgisayara bağladığınızda hafızasına erişebilirsiniz. ROM dosyasını baştan indirin, herhangi bir değişiklik yapmadan cihaza atın ve tekrar yüklemeyi deneyin.
Sorunu başka bir yolla çözdüm hocam. (Sizinkini deneme fırsatı olmadı.) Yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı