Telefona root atınca IMEI gitti

Yakub Dikenli

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar. Telefona az önce root attım. Ve şu an hiçbir şekilde şebeke yok. Arama *#06# yazınca not supported yazıyor. Telefonun arkasında orijinal IMEI var. Onu nasıl atayabilirim telefona? Düzeltip blr an önce kullanmam gerekiyor. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...
Telefon: Samsung J5 Prime (SM-G570F)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Qualcomm olsa yardımcı olurdum da.

Edit: Pardon Qualcomm imiş.

WriteDualIMEI isimli bir programla yapılıyor hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoya bakın hocam.

Onları denedim dün ama olmadı. Sonra wie yaptım TWRP'den. Aonra IMEI geri geldi. Sonra ben de bir daha umutlandım belki bir daha root atarsam gelir diye. Yanlış dosya mıattım, ne yaptım bilmiyorum ama bir daha açamadım telefonu. Sonra komple sildim telefonu. Bir kaç rom yükledim. 1 tanesi çalışmadı, 1 tanesi uyumsuz çıktı. Şuan da rom arıyorum. Umarım yapabilirim.

Onları denedim dün ama olmadı. Sonra wie yaptım TWRP'den. Aonra IMEI geri geldi. Sonra ben de bir daha umutlandım belki bir daha root atarsam gelir diye. Yanlış dosya mıattım, ne yaptım bilmiyorum ama bir daha açamadım telefonu. Sonra komple sildim telefonu. Birkaç ROM yükledim. 1 tanesi çalışmadı, 1 tanesi uyumsuz çıktı. Şu an da ROM arıyorum. Umarım yapabilirim.

Fastboot ROM denediniz mi hocam?

Geri
Yukarı