Telefona sürekli gelen BTC reklamları

sucuklu baklava

Hectopat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Selam. Mesela Instagram'da dolaşırken birden beni başka bir sekmeye atıyor ve sekme adı 'install' diye ve BTC reklamı çıkıyor ve çok sinir bozucu olmaya başladı. Telefona güvenlik taraması (Android) ama güvenli diyor ve telefonu fabrika ayarlarına dönüştürdüm ama hala bir gelişme yok.

Kartların varsa hepsini değiştir, tüm Gmail hesaplarının şifresini değiştir ve SD kartı dahil format at yoksa;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kartların varsa hepsini değiştir, tüm Gmail hesaplarının şifresini değiştir ve SD kartı dahil format at yoksa;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurtulmanın yolu var mı?
Uygulama olarak mı kullanıyorsun? Ayrıca uygulama ise orijinal mi?

Uygulama olarak mı kullanıyorsun? Ayrıca uygulama ise orijinal mi?

Instagram orijinal güvenlik şeyini de ayarlardan yaptım.

Peki telefon markası nedir? Orijinal yazılım mı kullanıyorsunuz yoksa Rom mu attınız? Ayrıca yüklediğiniz başka bir uygulama buna sebep olabilir. Hafıza kartını kullanmayın bir süre öyle sıfırlayıp kullanmayı deneyin. Ekstra bir uygulama da yüklemeyin 1-2 gün gözlemleyin.

Peki telefon markası nedir? Orijinal yazılım mı kullanıyorsunuz yoksa ROM mu attınız? Ayrıca yüklediğiniz başka bir uygulama buna sebep olabilir.

Eski telefon Samsung Galaxy J2 Prime yazılım orijinal telefona pek bir şey inmiyor zaten 😀
Çözüldü! AVG antivirus diye bir program var indirdim ve kötü amaçlı yazılımlarda o sekmenin adını gördüm ve kaldırdım şu an 3dk da bir gelen BTC reklamı son 10 dkdır gelmiyor :)

Geri
Yukarı